|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Рингераја дружба под маски
1.4.2012 9:49:33   
Џесика
И мене ми текна таа опција Веро или Рамстор, само не знам колку е изводливо... инаку кај мене веќе преврна, уште некоја капка поткапнува

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Рингераја дружба под маски
1.4.2012 9:50:01   
AnnaMolly RR
Луѓе, премногу дува! На отворено нема шанси! Едино ако сакате во Веро центар во 12 пред маркетот?

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Рингераја дружба под маски
1.4.2012 9:51:14   
miana
Ako e loso ,odime vo vero i gotovo,a ako se podobri ke trkneme do plostad... Vero e podobro od Ramstore.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Рингераја дружба под маски
1.4.2012 9:54:04   
Џесика
Е да знаевме, ќе си организиравме една игротека...

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Рингераја дружба под маски
1.4.2012 9:54:35   
AnnaMolly RR
Ајде вака, женски. Во 12 пред маркетот во Веро. Времево нема шанси да се поправи, значи за надвор не размислувам. Па што ако има гужва, ќе се стиснеме, нели слабички сме сега по толку држење диети? user posted image

Ако бива, се гледаме. Ако не, ќе си се маскираме по дома, па што вика Маца ќе си испоставаме слики од децата и ќе се смееме!
Ако падне договор, јас ќе им се јавам на мами2 и везилка и ќе им кажам.


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Рингераја дружба под маски
1.4.2012 11:17:25   
Natuska85
И ние доаѓаме во Веро 12.30-1 таму ќе сме.

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Рингераја дружба под маски
2.4.2012 8:38:46   
dostickage
Eeee steta, ne vidov vcera deka nemam internet deka ste se sobirale vo Vero centar.
Bevme i nie site trojca maskirani.V bese Don Korleone a mm Tonni. Ja si stail trepki i crven karmin i bev Maca user posted image

Mislam deka ja vidov pozarnikarka Semka koga si odese doma oddaleku dodusa...mnogu bese slatka

Bevte li vie , vo sto se maskiravte?

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Рингераја дружба под маски
2.4.2012 14:57:12   
miana
i nie bevme tamu okolu 13h i ne vidov nitu edna od vas,mnogu bese guzva user posted image pa otidovme i vo ramstore,tamu imase pomlaku guzva i karaoke user posted image

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Рингераја дружба под маски
2.4.2012 15:13:42   
Maca25

ИЗВОРНА ПОРАКА: dostickage

Eeee steta, ne vidov vcera deka nemam internet deka ste se sobirale vo Vero centar.
Bevme i nie site trojca maskirani.V bese Don Korleone a mm Tonni. Ja si stail trepki i crven karmin i bev Maca user posted image

Mislam deka ja vidov pozarnikarka Semka koga si odese doma oddaleku dodusa...mnogu bese slatka

Bevte li vie , vo sto se maskiravte?


Јас не се маскирав, ама Џесика беше маскирана user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Рингераја дружба под маски
2.4.2012 15:19:59   
AnnaMolly RR
Џесика човек да не ја препознае user posted image  

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Рингераја дружба под маски
2.4.2012 20:30:35   
petra27
Slucajno se najdov vo vero i sega doznav deka imalo sobiranka....Jasminkeeeee zs ne mi kaza....ke se druzevme podolgo....bitno se vidovme :)))

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Рингераја дружба под маски
2.4.2012 20:39:51   
Maca25
И јас ја запознав петра!! Следна дружба обавезно ја потсетуваме Џесика да те викне, а и ти дружи не почесто на РРuser posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот petra27)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Рингераја дружба под маски
2.4.2012 20:53:37   
petra27
Dogovorenoooo....od zvercevo nemam vreme da sednam na net......no vetuvam ke bidam pocesto prisutna :)))) i se gledame naskorooooo

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Рингераја дружба под маски
2.4.2012 21:55:46   
Џесика
Епа Пепице, ја мислев знаеш user posted image ајде некст тајм повеќе ќе се збереме... Инаку за маската немам коментар ко Изронатата во суратот бев user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот petra27)
Непосредна врска до пораките: 64
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?