|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Zumba Fitness
1.2.2016 12:29:40   
AnnaMolly RR
Јас одам на часови по зумба и максимално уживам во нив, ептен се пронајдов на тоа поле. Два пати неделно вежбам и ептен ми е убаво.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Zumba Fitness
29.9.2016 15:50:14   
blue_blue
Ај жени што сте од Аеродром/Ново Лисиче кажете ми кај има зумба во тој дел од градот, ама да е понеделник и среда од 18:00

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Zumba Fitness
29.9.2016 18:01:34   
sandriana RR
Термини од 18ч колку гледав и јас (и мене ми одговара таков термин -18-19ч.) - нема.
Она што најдов е следново:
Oд 19-20ч, понеделник и среда, наследниве локации: ОУ Љубен Лапе, и друг клуб ист термин во просториите на Прима Данца.

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Zumba Fitness
30.9.2016 9:36:56   
blue_blue
sandriana, копав доста на нет и на Fit One (тие што држат зумба во Љубен Лапе) сите тремини им ги извидов ама нишо не ми одговара, гледав и куп други ама не наоѓам тремин...а пусто на зумба ми се иде, нејќу у третана ама изгледа ќе морам да идам у некоја маалска таму у Аердром дур чекам дететво да ми заврши со активноста на која ќе иде....најдов у она Synergy Finteness некој Total Body workout од 18:00 па ќе прашам да видам што е, мада локациски и не е така блиску до Љубен Лапе (таа локација најмногу ми одговара), ама ако нема ништо боље може и тоа ќе заврши работа

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Zumba Fitness
2.10.2016 1:18:25   
Melanija RR
Јас најдов кај нас во Аеродром user posted image ама последниве две недели никакко да почнамuser posted image
Здравје во вторник во план сум да одам .Несакав по школите зошто претежно соблекувалните се лоши. Најдов во fitnes klub Terminator ,знаете каде е Атлета.Кога идете од железничка кон скопјанка после Атлета има зграда е позади зградата има паркинг и исто такво мало кровче и е подземно.Термините се од 19Ч30 вторник,четврток,сабота и плус користење теретана се за 1.200 ден.
Начелно се договараме со AnaMolly RR па ќе видиме .Ајде те blue_blue и sandriana RRuser posted image
Иначе сме у форум за Децаuser posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 2.10.2016 1:19:49 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 30
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:


Анкета

Фудбал. За кого навивате на ЕП 2024?
пеперутка16

За кого навивате на ЕП 2024?