|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Роденденска торта
6.12.2013 12:28:06   
mama toci
Девојки,како ме погодивте со темава значи.....Одамна не сум ви пишала а ве читам редовно.И јас имам голем проблем со посна торта.Казете ве молам во која канела прават посни торти,и дали ги јадел некој да каже дали се вкусни.Јас прашував во слаткарница ВЕ-микс кај кванташки,ги има и на ф.б. жената вика дека многу вкусни ги правеле посните торти,да не има некој јадено од таму да каже мислење? Ве молам,многу ми значи,секоја година кога ќе дојде роденденот(на Св.Никола)имам голем проблем со тортата.Инаку посните торти од Шарлота се катастрофа....

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Роденденска торта
6.12.2013 13:58:59   
AneLav RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Ептен е убава . права уметост!!! А вкусна ли беше колку што изгледа ??? Инаку имаме тема посебнна - торта за првиот роденден, можеш и таму да ја поставиш сликава ,,,Преубава торта

Мислам дека женава прави само чоколадна торта ама не сум сигурна. Искрено не беше превкусна ама не беше ни лоша, мене секогаш ми е битен надворешниот изглед, мислам сакам и убав вкус ама сакам и убави декорации што ми се поважни од вкусот.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Роденденска торта
14.6.2015 18:05:34   
sandriana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: mamiko

za 1-ot rodenden na pomaliot sin
user posted image
ova e tortata na kerkami za nejziniot 4-ti rodenden
user posted image
za 2-ot rodenden na golemiot sin
user posted image
za negoviot 4-ti rodenden
user posted image
za negoviot 6-ti rodenden
user posted image
za povojnica kaj vnukami
user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: mamiko

sega koga nauciv kako da stavam sliki, ajde da ve pocastam so uste nekoe moe delo

ova e tortata za godisnica od brak so soprugot

user posted image

ova e tortata na pogolemiot sin za negoviot 7-mi rodenden

user posted image

a ova e za koga trgna prvace

user posted image

i ova e tortata za sin mi za vo gradinka, e ovaa e od hartija user posted image

user posted image



_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Роденденска торта
14.6.2015 18:10:01   
sandriana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: paleska1

mamiko prekrasni torti , ali barbiku i torta za povojnici woww ;)


ИЗВОРНА ПОРАКА: mamiko

ti blagodaram sandriana RR, najposle useav da gi postavam slikite kako sto treba, se nadevam deka ke vi se dopadnat, bidejki se praveni so mnoguuuuu user posted image



_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 54
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?