|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 5 6 [7]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 20:55:20   
Боцко
уф, стварно ми е криво. а вчера поминав порај рр канцеларијата која ми е во соседство и заѕвонив ама немаше одговор, изгледа не ми било пишано за денес...user posted image user posted image user posted image
ако е некој утре за матка, јас и стефан таму ќе бидеме!

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 151
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 20:56:51   
Maca25
Ова од мајка ми: Куп позитивна енергија, прекрасни ликови и насмевки на едно место!!!



_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 152
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 21:57:04   
Natuska85
А ова за мајка ти Маца: Најубавите кифлички во градот!!!! user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 153
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 22:01:59   
Viktori
Каде е Оливија со сликите нејзини???  user posted image
Да видите кифли како се јадат! Кој со кифла, кој без, ама со трошки околу уста user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил виктори -- 26.3.2011 22:02:18 >


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 154
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 22:04:55   
Maca25
Едно големо фала од име на мајка ми!user posted image Мајсторица права е!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 155
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 22:17:39   
Џесика
Еве, ние испаднавме со син ми најголеми уличари user posted image само што се прибравм... немате појма колку убаво се осеќам, преубаво си поминав, Борјан цел ден ми е расположен, а и јас... уф да ме држи до следната средба!!!!   За кифличките немам зборови... да ми се сеа пред мене....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 156
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 22:33:47   
Olivia
Eve sum i ja sega pred malku se pribrav, se nerviram riderot ne mi cita na lap topot za karticata od fortoaparatot a kabelce nemam pa nemozam da gi prefrlam odma slikite, ke si puknam ama ke sredam do utre, bitno mozam da si gi gledam na aparatot i si se smeam celo vreme cirkuzi sme i fotkite se pepeluser posted image

Uh uste sum pod impresii od druzbata ubavo bese sto ve vidov site pak i posebno sto konecno gi zapoznav licno Martins mom i Pelaska, guski za site


_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 157
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 23:07:03   
nadica
баш ми е жал што не успеав да дојдам ама за нареден пат МОЛАМ да биде недела па и јас со моето сонце да можам да ве дружам

поздрав до сите и се гледа дека сте имале прекрасна дружба

< Поракaта ја уредил nadica -- 26.3.2011 23:12:00 >


_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 158
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 23:09:32   
denim
Sega znam zosto RR e tolku posebna; Zatoa sto dushata na RR ja sochinuvaat edni prekrasni lichnosti koi sto imav prilika denes da gi zapoznaam. Navistina, ubav den, ubavi lugje...

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 159
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 23:33:29   
Тања РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: nadica

баш ми е жал што не успеав да дојдам ама за нареден пат МОЛАМ да биде недела па и јас со моето сонце да можам да ве дружам

поздрав до сите и се гледа дека сте имале прекрасна дружба


Потпишувам во целост, и тоа дека ми е жал што не можев да дојдам и за молбата наредната дружба да биде во недела.

Сликите се супер, средбата уште повеќеuser posted image

< Поракaта ја уредил Тања -- 26.3.2011 23:34:30 >


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 160
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 23:33:42   
Natuska85
ИЗВОРНА ПОРАКА: виктори

Каде е Оливија со сликите нејзини???  user posted image
Да видите кифли како се јадат! Кој со кифла, кој без, ама со трошки околу уста user posted image user posted image user posted image



ццц, за нечија среќа, како што разбрав Оливиа не е во можност вечерва да ги стави сликите ама затоа Палешка веќе ги стави user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image и морам со сликава специјално да те поздравам тебе Викториuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 161
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 23:42:26   
Viktori
хахахахаха и на мм му ја покажав сега user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Need for speed! Од 2002 ја возам, оваа малку помодерна додуша, ама ми важи уште возачката user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 162
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
26.3.2011 23:47:09   
mila mama
Zdravo zenski, ve pozdravuvam na kratko i odam da ja uspivam bebuska, nikako da zaspie porano . Gledam epten ubavo ste si pominale! Bravo za uspesnata akcija i doniranite raboti! Ve guskam!

_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 163
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
27.3.2011 10:56:05   
penelopa
Убави луѓе, убави сликиuser posted image user posted image user posted image ...убава дружбаuser posted image user posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 164
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
28.3.2011 9:26:33   
blue_blue
Јас некако немав желба да се седам пред компјутер, па дури сега од работа се логирам. Супер дружба, децава мислам дека беа многу весели, а мене особено ми беше драго што расчистив од дома работи што не ми се потребни, а што на некои ќе им бидат многу корисни. Ние се прибравме дома во 3 саат и децава спиеа до 5. Инаку вчера Леона имаше пролив и каќи некоја температура, не знам дал од возбуда или закачила некаде по пат некое вирусче, ама што и да е брзо ќе и помине...Маца25, како што се договоривме во текот на неделата ти доставувам книга, прати ми мобилен телефон во ПП да можам да ти се јавам...

Јуле, на следна средба сметај дека со големо задоволство ќе донесам книги и стојам на располагање за мамички кои тргнуваат во поход барање работа, ако им треба некој совет плус што и како да прават за да ги викнат на интервју.

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 165
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
28.3.2011 9:52:25   
Maca25
Блу_блу испратена пп!



_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 166
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
28.3.2011 21:29:46   
Julie1
Ја пренесувам пораката за благодарност од претставник од СОС детското село:

Би сакала да се заблагодарам на поддршката која ја добивме од страна на Рингераја.мк во однос на саботната донација. Честитки за организацијата, споделувањето на информацијата и одѕивот на членовите на Рингераја. Благодарност за оваа помош која по првичното броење е повеќе од 500 парчиња облека обувки, играчки...Денес започнавме со распределба на истата во 6-7 семејства. Голема благодарност од име на семејствата кои ги поддржува Советодавниот центар - Шуто Оризари и од тимот кој е вработен во истиот. Ние сме отворени за соработка во иднина и Ве очекуваме во посета кај нас доколку имате можност.  


_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 167
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
29.3.2011 9:41:31   
blue_blue
ај пак, Маца нема ПП, сега проверував

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 168
   RE: Придружете ни се на нова Мартовска дружба!
29.3.2011 9:45:02   
Maca25
пратив пак. Не знам зошто ама ова често ми се случува, пп да не се пратени. 

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 169
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 5 6 [7]
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 5 6 [7]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?