|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Како дознавте за Рингераја?
5.8.2009 17:02:01   
Iva
Јас дознав од Елена.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Како дознавте за Рингераја?
5.8.2009 19:05:15   
Natasha5
I jas slucajno doznav barav nekoja izformacija za bremenosta i slucajno mi izleze hrvatsjata rr tamu bev clen i posle ja otkriv i makedonskata sto mnogu me izraduva.super e

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Како дознавте за Рингераја?
5.8.2009 19:21:27   
penelopa
Jas dobiv preporaka da se pridružam kon ovaa grupa na Facebook i moram da kažam deka epten interesni prikazni i izkustva pročitav. Mislam deka tuka možat da se najdat korisni informacii osobeno za onie koi planiraat semejstvo i onie koi veke imaat. Se na se sum zadovolna.
Pozdrav.

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Како дознавте за Рингераја?
5.8.2009 19:29:44   
Cacko
Sosema slucajno na bebe magazin, zosto toa bese prv pat da ja gledam taa emisija, aj si vikam ko idna mamica da pocnam da se spremam da gledam vakvi emisii, koga tamu ete go reklamiraat sajtov.Mnogu mi ekrivo sto ne ve otkriv porano(tuku vo 9 mesec) zosto i taka i taka cela bremenost sedev doma (na patoloska sum od momentot koga ostanav bremena)bar ke mi bese pointeresno,nema veze ivaka e dobro

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Како дознавте за Рингераја?
5.8.2009 20:11:55   
Tanja K.
I jas doznav od Elena(ovaa Elena ne zarazi site)user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zatoa fal Elena bidejki ima mnogu korisni soveti ,interesni druzbi ,jas mislam deka sajtov e epten dobar.

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Како дознавте за Рингераја?
29.8.2009 21:31:44   
ivanaa
Cicko Google mi kazauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Како дознавте за Рингераја?
29.8.2009 22:13:14   
Adrijana
jas i tuka nisto ne sum pisalauser posted image
doznav slucajno, se vozev so tatko mi vo kola, odevme nakaj doktorkata imav zakazano pregled, i op na sred pat na radio kazaa za rr, sega ne se sekavam sto tocno kazaa, no edvaj cekav da stignam doma i da dzirnam sto e kako e, i od toj moment stanav clen i ne ja menjam rr za nistouser posted image user posted image user posted image

_____________________________



(Одговор на членот ivanaa)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 7:16:43   
Bile
Za Ringeraja doznav preku Google.
Barav nesto oklu zdravjeto na decata i sekogas mi se vklucuvase ovaa stranica. Odamna ve citam i se prijaviv i jas da dadam moj pridones i da pomognam nekako.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 8:25:46   
profesorica
Јас дознав од списанието Бебе магазин.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот Bile)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 8:28:06   
jovanka
Od pedijatarot imase flaeri ostaveno i preku prebaruvanje na google.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 8:33:42   
natasha
Na 10god matura od soprugot na Elenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tnahks!!!!!

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 8:41:28   
nodi
I jas doznav od Elena i sekoja cest bidejki mozes za bilo kakava informacija da se obratis na ringeraja i ke ja dobies bez da lutas po internet i plus ke dobies informacija od iskustvo na nekoj clen ,a ne dokazano od nekoj naucnik.user posted image

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 15:57:34   
STRUMFETA
jas od bebica, ona i me zacleni, po moe baranje, i se iznamaci, no zatoa i sum beskrajno blagodarna.
Kako drvo sme, site , list po list,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image povrzani .

(Одговор на членот nodi)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 16:05:46   
arh_diz
Za RR doznav preku google barav informacija i slucajno mi izleze stranicata , moram da priznaam deka se izraduvav zatoa sto prvpat naogam vakov super forum na makedonski jazik  .

(Одговор на членот STRUMFETA)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 16:20:17   
vezilka RR
..барајќи нешто на Google случајно ми излезе..и бев многу среќна оти има вакво нешто и на македонски јазик.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 16:28:59   
Maca25
Јас дознав од емисијата Бебе магазин и бев пресреќна што има вакво нешто и на македонски. Одма седнав на комп и се придружив кон големата Рингераја фамилија. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Инаку неколку недели пред да дознаам за РР му кажував на мм колку би сакала да има некој мак. портал каде што македоските мајки и татковци би можеле да делат искуства.   Јас читав од странски форуми, ама не е исто.

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Како дознавте за Рингераја?
4.9.2009 16:43:21   
garfild
Дознав од емисијата Бебе магазин.Криво ми е што не дознав порано за сајтов,дур бев бремена,многу ќе ми помогнеше.Но еве и сега доста ми помага,има доста работи што може да се научат и дознаат.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Како дознавте за Рингераја?
9.9.2009 15:03:18   
Bogdancanka
jas slucajno doznav razgleduvajki nesto za sistina i remedika mi izleze i ova stana i vednas se zacleniv iskreno sega mi e super mi pomaga so problemot za zabremenuvajne tuka ima dosta druzba pred se i dobri soveti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот garfild)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Како дознавте за Рингераја?
10.10.2009 19:25:26   
Julie1
Има доста нови членови, убаво би било да споделат со нас како дознале за Рингераја!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Како дознавте за Рингераја?
10.10.2009 19:28:01   
sakibukic
кога пребарував на GOOGLE  видови на пелени за нашето бебе.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Како дознавте за Рингераја?
15.12.2009 11:24:57   
loulou
eve jas slucajno ve najdov dodeka prebaruvav nekoi raboti za zdravje na deca na net,  ve citam veke podolgo vreme i denes resiv da se vklucam vo druzenjeto ako me primate user posted image

(Одговор на членот sakibukic)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Како дознавте за Рингераја?
15.12.2009 11:26:57   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image па уште прашуваш...добредојде..ти посакувам убава дружбаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот loulou)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Како дознавте за Рингераја?
15.12.2009 11:27:25   
vezilka RR
..секако дека те примаме и ти посакуваме едно гооооолемо добредојде....

(Одговор на членот loulou)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Како дознавте за Рингераја?
15.12.2009 11:31:27   
loulou
fala mnogu user posted image se nadevam ubavo ke se druzime user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Како дознавте за Рингераја?
15.12.2009 11:38:38   
tereza
ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka

..барајќи нешто на Google случајно ми излезе..и бев многу среќна оти има вакво нешто и на македонски јазик.


исто,и многу сум среќна што сум дел од оваа убава дружбаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?