|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   игротека за роденден со двор
9.4.2010 14:08:47   
nataly_13215
zdravo na site dali nekoj znae nekoj igroteka vo skopje so dvorce ili dvor za slavenje na rodenden? mi kazaa nekoj vo aerodrom kaj vucko ama nezaat kako se vika dali nekoj znae?

< Поракaта ја уредил Julie -- 10.4.2010 19:05:55 >
Непосредна врска до пораките: 1
   игротека за роденден со двор
9.4.2010 14:14:00   
mami
Виножито се вика таа кај Вучко...имаат убаво дворче, сега реквизитите не се којзне што ама брка работа што би се рекло..мене не ми се допаѓа што играчките внатре се половината искршени..инаку за летен роденден е топ..

Исто имаш и Дримленд спроти Мала Станица, и тие имаат дворче и е убаво уредено


< Поракaта ја уредил Julie -- 10.4.2010 19:05:43 >

(Одговор на членот nataly_13215)
Непосредна врска до пораките: 2
   игротека за роденден со двор
9.4.2010 14:15:53   
caci20
Dreamland karsi Turskata Banka pozadi Ramstor. Mislm deka se vika Vinozito taa kaj Vucko. Mnogu tesko igroteka so dvorce i igracki nadvor

< Поракaта ја уредил Julie -- 10.4.2010 19:05:29 >


_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот nataly_13215)
Непосредна врска до пораките: 3
   игротека за роденден со двор
9.4.2010 14:16:43   
caci20
Ah mami, mami isto mislime

< Поракaта ја уредил Julie -- 10.4.2010 19:05:15 >


_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: igroteka za rodenden so dvor
9.4.2010 14:16:53   
Annabel
Можеш и во Форца да прашаш...ние таму правевме за Ива прв роденден...секако не е класична игротека, ама нас ни се допадна. Е тука нема кој да ги чува децата....и се плаќа по дете за користење на игралиштето.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 5
   игротека за роденден со двор
9.4.2010 14:19:04   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image тоа Цаци од толку дружење почнавме и да си ги предвидуваме и дуплираме постовитеuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Julie -- 10.4.2010 19:05:00 >

(Одговор на членот Annabel)
Непосредна врска до пораките: 6
   игротека за роденден со двор
10.4.2010 18:48:09   
nataly_13215
e fala vi mnogu mi pomognavte bas sea ke gi baram telefonoite nego kolku pari e za igroteka znaete li?i sto se ima vo cenata?

< Поракaта ја уредил Julie -- 10.4.2010 19:04:48 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 7
   игротека за роденден со двор
10.4.2010 18:52:49   
mami
секоја игротека е различна..од 2000 па надаље, затоа ке те треба посебно да си прашаш

< Поракaта ја уредил Julie -- 10.4.2010 19:04:36 >

(Одговор на членот nataly_13215)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: игротека за роденден со двор
11.4.2010 9:33:46   
zami
Vo kozle pred benzinskata ,,Dambo,, so ubav dvor so mnogu igracki
,, Tikvicka,, kaj Katastarot isto e so dvorce

_____________________________

Allways look on the bright side of life!

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: игротека за роденден со двор
11.4.2010 22:50:26   
nataly_13215
e fala vi decki bas seake baram telefoni za da gi vidam.backi

(Одговор на членот zami)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: игротека за роденден со двор
16.4.2010 13:40:57   
acka p
i nekoj znae igroteka ama sto organiziraat zabava i za pogolemi deca za okolu 10 godini da ima plej stejsn i takvi raboti i so meni mi treba za mojot direktor za deteto inace stranci se

(Одговор на членот nataly_13215)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: игротека за роденден со двор
16.4.2010 13:43:25   
mami
Во Бе хепи во Ново Лисиче и Дримленд карши Мала станица имаат плеј стејшн..за други незнам

(Одговор на членот acka p)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: игротека за роденден со двор
24.4.2010 13:53:20   
lila_mk
probajte ja igrotekata PRIKAZNA vo kapistec, ima za povozdrasnite decinja nintendo wii, koe i tatkovcite go koristat pa majkite se litatuser posted image fudbalce, biljard, pikado, lavirint.....

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: игротека за роденден со двор
4.6.2010 11:29:59   
Kateklince
definitivni potreben e spisok na site igroteki vo skopje ama i so sliki
moze i nie da pomognemeuser posted image

(Одговор на членот nataly_13215)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: игротека за роденден со двор
4.6.2010 16:45:35   
Anushka
Игротека со Гоооолем двор има во Тафталиџе 2 „МЕЧЕТО УШКО“

< Поракaта ја уредил виктори -- 25.5.2011 21:19:19 >

(Одговор на членот Kateklince)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: игротека за роденден со двор
25.5.2011 20:02:07   
sara i klara
ima nova igroteka vo vizbegovo (na 5 min. od alexandar palace)
dvor od 2000 m2, igraliste, zooloska gradina, bazen, i se zakupuva na 3 h-decata se iznaigraa, gi galea zivotnite , a nie roditelite uzivavme pod senkauser posted image ... toplo ja preporacuvam za nesekojdneven rodenden  

(Одговор на членот nataly_13215)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: игротека за роденден со двор
25.5.2011 20:34:54   
Bjanka
Sara i Klara, kazi potocno kade e taa igroteka, kako se vika moze li onaka da se otide..??
Pozz

(Одговор на членот sara i klara)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: игротека за роденден со двор
8.7.2011 13:54:46   
blue_blue
Има ли нкој инфо, или телефон од мество? Се работи за Хакуна Матата (гледав вчера на ТВ, ама и таму не кажаа каде точно се наоѓа) и е на Угриновски докторов....Се наоќало во Визбегово, ама ме интересира каде е точно и дали се изнајмува само за роденден или може со децата да отидете на некој саат попладне или преку викенд....Ајде ако може некој од РР да прибави телефон од местово нека ми пише...

ИЗВОРНА ПОРАКА: sara i klara

ima nova igroteka vo vizbegovo (na 5 min. od alexandar palace)
dvor od 2000 m2, igraliste, zooloska gradina, bazen, i se zakupuva na 3 h-decata se iznaigraa, gi galea zivotnite , a nie roditelite uzivavme pod senkauser posted image ... toplo ja preporacuvam za nesekojdneven rodenden  

(Одговор на членот sara i klara)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: игротека за роденден со двор
11.7.2011 10:53:07   
blue_blue
Игротеката во Визбегово се вика Хакуна Матата. Точно таква е како што е погоре опишана, перфектно место за славење роденден во лето. Голем простор со преубави интересни сламени куќарки, со базен - мал за деца, со мини зоолошка каде децата можат да ги допираат животните....Изнајмување на 3 саати е 3000 МКД, ако сакате и базенот уште 1500 МКД...Ако сакате за 1500 МКД може да викнат аниматор кој на децата ќе им направи шоу со животни кое трае половина час. Кетеринг имаат од Кибо, со различни цени по човек - зависи што ќе сакате...Единствен проблем е што патот до местово е ужасен - т.е. нема пат на еден дел од 2-3 км. Има земјен пат кој е цел ископан и можете да возите со 5 км на саат. Сопствениците се енормно љубезни и пријатни...

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: игротека за роденден со двор
20.7.2011 10:54:15   
lila_mk
i kolku ke ti dojde zakup na prostor 3000 + 1500 + 1500 = 6000 user posted image mislam sto e premnogu premnogu e , prikazna sega ima letna akcija 1300 den e zakup , a za septemvri 1800

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: игротека за роденден со двор
20.7.2011 23:52:58   
Maca25
Абе лила, приказна ти е тука во скопје и е нешто изживеано. Едно те исто. Овде децата како прво ги забавуваат со животни, можат да јаваат пони, можат да се бањаат, да уживаат меѓу животните. За мене цениве се прифатливи, со тоа што храна од Кибо не би земала, него би си донела моја ( ако тоа е возможно). А и Војо - аниматорот е закон!!! Ги едуцира, им покажува како живеат тие животни, децата уживаат тие 3 саати.
Ние инаку имаме покана кога сакаме да ја однесеме Нина на фармата.


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот lila_mk)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: игротека за роденден со двор
18.10.2011 10:51:46   
sara i klara
HAKUNA MATATA igroteka.. za sekakov vid na proslavi. Patot e napraven i ne se 5 kmuser posted image vo prasanje, tuku 500 m !!! 

информации по приватна порака!

< Поракaта ја уредил Viktori RR -- 18.10.2011 22:00:31 >

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 22
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?