|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Бутици за трудници
12.2.2010 14:38:40   
Pepe
Драги Рингерајовки....user posted image
Би ве замолила да ми предложите некој интересен бутик за трудници....Некаде каде што имаат гардероба за малку поголемки трудници,кои на пример ,бременоста не ја започнале со 50кгuser posted image user posted image
Однапред МНОООООгу Ви благодарам....


< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 25.6.2011 18:49:30 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Бутици за трудници
14.2.2010 11:36:52   
ripce
Ајде никој не знае бутик за трудници во Скопје...
Еве јас се сетив на Премаман, не сум била да видам што има, ама според ова што го гледам тука на рр, и на нивната веб страна premaman.com имаат добар избор за трудници.


< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 25.6.2011 18:49:41 >


_____________________________

"Кога сте мајка никогаш не сте сами во своите мисли. Мајката секогаш мора да мисли два пати, еднаш за себе и еднаш за своите деца."

(Одговор на членот Pepe)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Бутици за трудници
14.2.2010 11:39:19   
arh_diz
Во Рамсторр има mothercare мислам дека има и за трудници облека.А сега имаат и попуст

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 25.6.2011 18:49:50 >


_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Бутици за трудници
14.2.2010 11:41:45   
Cacko
butik Lea vo bunjakovec,mislam deka imaat i supre ceni i super izbor,jas koga bev bremena najcesto tamu kupuvav i vo drugiot butik karsi nego,ama ne mi teknuva vo momentot imetouser posted image

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 25.6.2011 18:50:02 >

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Бутици за трудници
14.2.2010 12:39:32   
mami
Имаш и во ГТЦ во подрумот еден за трудници и има еден на бит пазар има инересни работи, во стоковната е

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 25.6.2011 18:50:12 >

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Бутици за трудници
14.2.2010 17:44:40   
emily
vo bunjakovec, da Lea i Marbi ... vlezot vednas sproti pazarceto nadolu po skalite

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 25.6.2011 18:50:31 >

(Одговор на членот Pepe)
Непосредна врска до пораките: 6
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?