|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Видео: Девет месеци бременост во само 6 секунди

Редакција Рингераја, 27.8.2014
Сме виделе многу видеа за бременоста, но ова е единствено, екстремно кратко видео на цела бременост, во само 6 секунди
Клучни зборови:

/11


 

Погледнете

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Маја Ристовска: Мојата породилна приказна
Моментот кога јас се претворив во НИЕ
37
jasin hamidoski: Мојата породилна приказна
Моментот кога јас се претворив во “ние”
36
Што можете да направите за бремената сопруга?
Мажите не можат да забременат, но можат активно да учествуваат во бременоста. Еве неколку начини како:
36
10 најчесто поставувани прашања во бременоста
10-те најчести прашања од идните мајки
4
Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?