|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Скриена камера: Близнаци го надмудрија татко си!

Редакција Рингераја, 24.3.2015
Снимката која ќе ја видите е изненадувачка и пресмешна! Снимено е што се случува кога таткото ќе влезе во собата, во која близнаците наводно спијат. Реагираат толку брзо, што ќе го разубават вашиот ден

/11


 

Повеќето родители имаат потешкотии да ги заспијат своите деца, но кога имате близнаци се' е двојно потешко. Посебно кога близнаците се неверојатно паметни и можат да ги надмудрат своите родители.

На овие родители нешто им беше сомнително кога ќе ги легнеа да спијат нивните деца. Заради тоа ставија камера над креветчињата за да видат што прават нивните деца откако ќе ги остават сами. Снимката која ќе ја видите е изненадувачка и пресмешна. Снимено е што се случува кога таткото ќе влезе во собата во која близнаците наводно спијат. Реагираат толку брзо, што ќе го разубават вашиот ден

Погледнете како го надмудрија својот татко:

 

 

Ова сигурно не го знаевте за новороденчињата!
Бебињата се неверојатни мали суштества кои постојано ги изненадуваат своите родители, претежно позитивно, а понекогаш и ...
18
Што да јадете за да не добиете коронавирус?
Кои витамини и минерали се најефикасни во борбата против Ковид-19? Кои се оние хранливи материи кои имаат научно докажан...
12
Интервју со @diy_mom_diary - Мајка на пред...
Христина Ангелкоски - мајката која стои позади инстаграм профилот @diy_mom_diary, мајка на две дечиња, од кои едното е п...
10
Да имаш дете - свесен избор или судбина?
Живееме во свет во кој нема ништо сигурно - традициите, навиките, обичаите, технологијата, инвестициите и ... животните ...
8


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Mihail
Jasmince(82%)

(18%)


Број на сите гласови: 55

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!