|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Првите фотографии на Тамара Тодевска со синот

Редакција Рингераја, 18.12.2018
Првите фотографии од Тамара Тодевска со новороденото синче, сопругот и ќеркичката

image
/11


Тамара Тодевска пред пет дена го донесе на овој свет своето второ дете. 33-годишната пејачка вчера заедно со новороденото синче ја напушти болницата.

Македонската музичка ѕвезда се породи во Клиничката болница „Аџибадем Систина“, од каде ги споделија првите фотографии од четричленото семејство.

Тамара позира со сопругот Александар, синчето Дарен и ќеркичката Хана.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Готвач за бебе
Кашички од зеленчук од 6 – 8 месеци
4
Правила за доење на плажа
Доколку се подготвувате на пат со бебето кое го доите, би требало да знаете неколку ситници за кои можеби не сте знаеле....
4
Пробиотици – Добри бактерии за појак имуни...
Сите доенчиња се раѓаат со стерилен цревен тракт, но за кратко време се појавуваат бактериите од околината, пред сe прек...
4
Супер оброк за супер почеток на денот
Една од утринските недоумици на секој родител е што да им послужи за појадок на своите деца, а да биде здраво и хранливо
4
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?