|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Овековечете ги Вашите слики

slikionline.com, 5.3.2012
Фототехника преку интернет страната slikionline.com, ќе ни овозможи да ги овековечиме нашите слики од семејството, партнерот, дечињата, пријателите...
Клучни зборови:

image
/21


 

 

Заштедете време и пари, нарачајте директно преку интернет.

 

Можете да направите онлајн порачка на слики од различни извори (ЦД, Фото апарати) директно преку интернет www.slikionline.com. Плаќањето се врши преку www.paypal.com ,а испораката на нарачаните слики се врши за 5-9 работни денови по пошта.

 

Slikionline.com е производ на фирмата „Фототехника“ од Р. Бугарија. Во текот на 90-те години фирмата „Фототехника“ изгради цврста мрежа од 30 фото атељеа во Софија. „Фототехника“ го има и еден од најголемите сајтови за онлајн нарачка на слики во Бугарија www.snimkitevi.com. Во работата се користат копир апарати на фирмата Fuji, која според општото мислење е една од најдобрите во светот. Хартијата за копирање е со одличен квалитет, произведена во Германија од марката Tura, за која сме официјални претставници во Бугарија. Преку сајтот www.slikionline.com Фототехника сака да понуди на македонскиот пазар слики со ниски цени и висок квалитет. Во иднина следуваат уште многу новости и можности за овековечување на Вашите фотографии. Порачката може да се направи од Вашиот компјутер и готовите слики ќе ги добиете по пошта меѓу 5 и 9 дена, по плаќањето преку www.paypall.com.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Интервју со Небојша Вуковиќ, директор на &...
Средното училиште „Лазар Танев“ нуди кетеринг за сите заинтересирани правни и физички лица кој го изработуваат учениците...
5
Те сакам...
Дневникот на nadica
4
Што е KidzProbioTM во прав?
KidzPROBIO е уникатна формула од активни видови на Lactobacillus и Bifidobacterium,зајакнат со prebiotic. Ја подобрува...
3
Прва посета на стоматолог на вашето дете
Кога се препорачува детето за прв пат да посети стоматолог?
3
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?