|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Лондон - најубаво украсен град за Нова Година

Редакција Рингераја, 29.12.2015
Оваа година Англија ги привлече погледите кон себе со едни од најубавите, импресивни и необични украси меѓу земјите од Западна Европа

image
/41


 

Лондон може да е еден од најмрачните и студени градови, но што се однесува до Божиќниот и Новогодишниот дух, му нема еднаков.  

Еден англиски фотограф се ангажира со тешката задача да го снима, овој инаку дождлив град, кога небото е јасно. За таа цел тој станува во 5 наутро и ги снима оние обоена од светла улици, кои му се чинат најмногу импресивни. Шетаме заедно со фотографот, по потекло Чех, неодамна преселен во Лондон, за да го почувствуваме шармот на улиците наутро - Њу Бонд, Бурлингтон Аркејд и Оксфорд Стрит. 

Погледнете ја галеријата:


Идеи за фризури за долга коса
Немате идеја што да правите со Вашата долга коса? Чест проблем на многу жени!
5
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2
Вајолет Афлек се подготвува за сестричка
Малата Вајолет Афлек е забележана на училиште неиспуштајќи ја од раце својата кукличка бебе. Погледнете ги фотографиите ...
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Dali ako imate potreba bi napravile plasticna operacija?

Da (25%)

Ne (75%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!