|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фотографии од кралското бебе!

Редакција Рингераја, 23.7.2013
Фала Богу, личи на мајка му. За класа е подобар од мене - се пошегува Принцот Вилијам на излезот од болницата, кога за прв пат на јавноста и го покажаа новородениот принц!
Клучни зборови:

image
/11


 

Омилениот британски пар одговори на неколку прашања на новинарите кои буквално, заедно со граѓаните ја опколија болницата. Војвотката од Кембриџ, која на излезот од болницата го држеше бебето, му го даде на Вилијам кога слегуваа по скалите.

Има добар пар бели дробви, се пошегува Вилијам.

Новопечените родители Вилијам и Кејт и се заблагодарија на болницата со соопштение во кое се наведува дека персоналот на болницата "Сент Мери" водел беспрекорна грижа за трочленото семејство.

 

1

 

5

 

2

 

3

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Поддршка за мајките да ги дојат јавно свои...
Две третини од мајките би биле посамоуверени и би се чувствувале поудобно во врска со доењето на јавно место ако тоа се ...
5
Милена Станковска - Бирајте здрави произв...
Милена Станковска - Секогаш бирајте здрави и проверени производи за вашите најмили, особено во првата година од животот...
4
Разговор со мајката на Дариа која ја побед...
Минатата недела протече прекрасна вест - Дариа го огласи ѕвончето на Детската клиника! Кон радоста која владее во нејзин...
4
Мајки откриваат што ги изненадило по пород...
Мајчинството е едно од најубавите животни искуства. Колку и да читате и да слушате туѓи искуства, има работи што ве изне...
4
Анкета

.
Jana9

Dali bi cuvale hrcak?

Da (0%)

Ne (100%)

Mozebi (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!