|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Готова готвена храна или Домашно приготвена
13.3.2013 5:09:49   
bucko mal
Jas gotvam skoro sekoj den obicno za vikendi jademe nadvor bidejki mm si saka sekakva hrana:kineska,indiska svasta si jade a jas i sinmi bidejki nisto ne jadem od ovdesnata hrana ke zememe nesto od fasfud ili nekoe po normalno jadenje.Se trudam sto mozam pozdravo neso da im zgotvam i obavezno salata, pravam najnormalni makedonski jadenja.
Mnogu me interesira dali jadete sekakva hrana ili so mene ne e neso vo reduser posted image na pr:susi,kineska hrana,indiska,pica so ananas,svinsko so sos od jabolko ili sos od ananas,morski plodovi i nemi teknuva usteuser posted image mafini znam deka sakate i jas gi jadamuser posted image

(Одговор на членот hopeless)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Готова готвена храна или Домашно приготвена
6.2.2016 18:05:47   
marchi
jas pretezno gotvam ama mi se slucilo na leto koga maz mi e na rabota da izlezeme so sinceto da se prosetame da go iskoristime vremeto a rucek da si kupime od market

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 27
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?