|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Ново рингераја дружење
17.7.2009 17:44:01   
denicka
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image user posted image  user posted image  

е мами значи стварно си оригинална user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    најверојатно ке дојдам user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Ново рингераја дружење
17.7.2009 18:27:53   
mami
јухуууу супер Деничка, баш ми е мило што и за тебе ке испадне д можеш да дојдеш...едвај го чекам понеделник, 18чuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Ново рингераја дружење
18.7.2009 22:44:18   
Боцко
со оглед на новиот термин, не сум сигурен дека ќе можам бидејќи е последна работна недела пред одмор за мене па имам куп обврски. ветувам само дека ќе се обидам.

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Ново рингераја дружење
19.7.2009 2:16:25   
garfild
Ce se ptrudam i jas da dojdam so bebeto,ama ne e sigurno,bidejci e malo,pa nemozam nisto da planiram.Ako uspeam da dojdam,super,ako ne,zdravje drug pat koga ce bideme pogolemi :-)))

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Ново рингераја дружење
19.7.2009 10:57:10   
mami
едвај чекам утре да ве видам повторно ситеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот garfild)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Ново рингераја дружење
19.7.2009 16:46:15   
Natasha5
blaze vas sto moze da se vidite i da se druzite.mnogu sakam da ve zapoznaaam site,sto ne ve znam.pozdrav do site i ubavo da si pominete.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Ново рингераја дружење
19.7.2009 21:10:22   
mami
утре незнам колку ке имам пристап на Интернет ама да знаете дека ве чекам сите што можете во 18ч на фонтана во парк..

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Ново рингераја дружење
19.7.2009 23:17:53   
Еца
Супееееееееер утре  се гледаме обавезноuser posted image маж ми ќе ме донесе обавезно, инаку вчера вечер веќе се видов со Агнес и нејзиниот сопруг и едвај чекам утре да се дружиме пак.Луѓето се закон.Поздрав и дојдете сите кои сакате, без разлика дали тука сте се запишале на списокот или не.Ке биде интересно, верувајтеuser posted image user posted image user posted image Од 18 до .... пред фонтаната во Паркuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
20.7.2009 23:39:10   
Еца
Еве да напишам како си поминавме денес на дружењето.Иако некои беа спречени да дојдат сепак се собравме, Мами Јулие, Боцко и Агнес77, нормално со нашите мали ангелчиња кои убаво се изнатрчаа во парк. Навистина беше убаво, реласкирачка атмосфера, седнавме на кафе, сокче, кој за што беше расположен,се видовме, ја запознаа Агнес и сопругот и само желба наредното дружење да не има во поголем број.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
20.7.2009 23:45:50   
biljanaM
супер, баш ми е мило што се дружевте форумчиките и нашиот Боцко се разбира...може некоја наредна средба ке дојдам и јас....

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
20.7.2009 23:47:43   
Еца
user posted image user posted image user posted image Тоа би било супееееееееееееееееееееерuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
21.7.2009 1:39:01   
Iva
Мене мислам ми е најкриво, user posted image user posted image user posted image зошто бев на првото рингераја дружење и знам дека ке си поминев уште поубаво вечерва. Но Михајло ми се разболе и не успеав да дојдам. Ќе го чекам наредното дружење.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
21.7.2009 10:42:09   
Katuska
колку ми е криво што не дојдов вчераuser posted image user posted image а извинување од мене до сите посебно до тебе ели што не ти се ни јавив дека нема да дојдам. Инаку не дојдов затоа што не се чувствував добро, а подоцна ми беше и уште полошо и ке пукнев од мака што не ве запознав. Поздрав до сите знам дека најубаво сте си поминале и наредниот пат нема да пропуштам, ветувам.

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
21.7.2009 11:00:53   
natasha
ete jas pak ne uspeav da dojadam,ama decava se so temperatura-bas mi e zal,se nadevam nekoj nareden pat

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
21.7.2009 12:35:48   
mami
леле баш убаво си поминавме вчера, Агнес е супер и сопругот нејзин нормално...децава што е најваѓно се истрчаа, Мартина си нјаде додворувачuser posted image user posted image user posted image user posted image Стефан и се налутиuser posted image user posted image user posted image
криво ми е што другите не успеаја да дојдат, се надевам а следното дружење ке не има повеке...

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
21.7.2009 13:16:12   
Боцко
одлична дружба имавме. агнес и сопругот се едни ведри, искрени и мили луѓе. да ти е мерак да ги познаваш толку многу ми беше мило што ете се сетиле и за дечињата имаше подароче. за другите рр фаци ич да не спомнувам. супер како и секогаш. мислам дека стефан и мартина може ќе станат и другарчиња ако доволно долго се дружат :-) а мами ќе треба да си го смени никот во белата тетка хаха

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
21.7.2009 13:54:25   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image да да ако гледаме така ке треба Јуле да се прекрсти во тетка Јује(според Мартинаuser posted image user posted image user posted image )

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
24.7.2009 15:27:20   
mami
Вечер треба да се видам со Агнес, си поминале супер во Охрид, и имате порака дека- супер си поминуваат во Македонија и ке ни бидат редовни гости овде

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
24.7.2009 15:42:14   
big_mama817
e pa bas mi e milo sto im se dopadnala nasata zemja i sigurno dobro se odmorile i povtorno da ni dojdatuser posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
24.7.2009 15:51:40   
haley
А од каде доаѓа Агнес77? од некоја друга земја?  мислев само јас сум на 2000км оддалеченост :)

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
26.7.2009 17:08:12   
agnes77
Jas sum od Slovenija i nadam se, da jednog dana posvojim user posted image iz Makedonije. Za sad sam upoznala ovo stvarno ubavo zemljo naučila neke nove zborove i oduševljena sum.

RR druženje JE BILO SUPER FENOMENALNOuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот haley)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
2.8.2009 13:28:25   
Еца
Драги мои дали ги видовте сликите од нашето дружење, навистина убаво беше, затоа чекаме Агнес повторно да ни дојде и пак да се соберем сите на едно убаво дружењеuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
2.8.2009 20:44:19   
Палешка РР
Јас не ги видов сликите, а баш би сакала user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
2.8.2009 21:01:18   
Еца
Палешка еве го линкот со сликите user posted image

http://www.ringeraja.mk/forum/albumphoto.asp?albumid=472&asortType=3&apage=1


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
3.8.2009 15:51:36   
Tanja K.
Da i jas gi vidov slikite,i bas mi e krivo sto togas ne bev clen na ovoj prekrasen klub ringeraja,za da se druzevme.No,zatoa pak vas vi bile prekrasno po toa sto go procitav vo tekstot.A inaku Agnes77 ne zivee vo Sk. neli?Dokolku imate povtorna sredba takva,ke mi bide cest da prisustvuvam,dokolku sum vo moznost,se razbira.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?