|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  17 18 19 20 [21]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
24.3.2010 12:17:47   
nenicka
дали имате некој снимка од тв да пуштите и ние гу утнавме

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 501
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
24.3.2010 16:52:48   
Julie1
Драги РР корисници,

Уште еднаш благодарност од целиот Рингераја.мк тим за придонесот кој го направивте со учество во Хуманитарната Роденденска Акција. Многуте насмевки, растреперени срекни срценца на малите ангелчиња од домот 11. Октомври сами говорат за резултатот од истата. Заедно направивме хумано дело, заедно и во иднина ке правиме многу хумани дела и ке потикнуваме сите околу нас да бидат хумани и помагаат.

Во чест на успешноста на акцијата на Рингераја.мк низ зборови и слики се прикажа заедничкото хуманитарно дело. Содржината може да ја погледнете на следниот линк: КЛИК

До сите оние кои поставија албуми од денот на случувањето не од претходните активности ги молам да кликнат на копчето: Ова е слика од Рингераја роденденот која ќе им се прикаже кога ке ја отворат сликата која ја поставиле.

< Поракaта ја уредил Julie -- 24.3.2010 16:54:04 >


_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот nenicka)
Непосредна врска до пораките: 502
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 11:53:52   
profesorica
во контекст на хуманитарната акција, сакам да го споделам со вас следново.

во саботата мм отиде да му однесе слики на едно од детенцата од домот 11 октомври -МАРТИН

му носеше слики и еде од Фифа за play station. ММ  се сретнал со директорката на домот и таа не сакала да го повика туку ги зела подароците и рекла ќе ги даде на воспитувачката па таа нему ќе му ги врачи.се надевам уредно стигнале до него.ММ сакаше уште еднаш да го види Мартин но што е тука еuser posted image


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 503
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 11:57:59   
mina_m

ИЗВОРНА ПОРАКА: profesorica

во контекст на хуманитарната акција, сакам да го споделам со вас следново.

во саботата мм отиде да му однесе слики на едно од детенцата од домот 11 октомври -МАРТИН

му носеше слики и еде од Фифа за play station. ММ  се сретнал со директорката на домот и таа не сакала да го повика туку ги зела подароците и рекла ќе ги даде на воспитувачката па таа нему ќе му ги врачи.се надевам уредно стигнале до него.ММ сакаше уште еднаш да го види Мартин но што е тука еuser posted image



sram da i euser posted image ...zosto mt ne nastojuval da go viknat deteto...jas znam i deka direktorkata tamu sto e i ne e tolku sjajna ko sto se prestavuva,mnogu domci od nea se imaa zalenouser posted image duri i vo emisijata CUMU bea....

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 504
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 12:03:34   
caci20
I jas sum go cula istoto. Kojznae kade zavrsile slikickite

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 505
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 12:06:20   
mina_m
vo nejzinata tasnauser posted image ...zalosno za deteto...user posted image

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 506
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 13:40:55   
pacuvce
Другарка ми ми спомена дека во саботата на Телма гледала прилог за хуманитарната акција на РР во Домот за деца без родители...Гледаше некој???И дали беше на емисијата Шестиот ден...Моментално има реприза од таа емисија,па ќе гледам,ама не сум сигурна дека се работи за таа емисија...user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 507
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 13:48:52   
profesorica
на телма ли гледаш пацувче???

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 508
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 13:49:37   
profesorica
ИЗВОРНА ПОРАКА: mina_m


ИЗВОРНА ПОРАКА: profesorica

во контекст на хуманитарната акција, сакам да го споделам со вас следново.

во саботата мм отиде да му однесе слики на едно од детенцата од домот 11 октомври -МАРТИН

му носеше слики и еде од Фифа за play station. ММ  се сретнал со директорката на домот и таа не сакала да го повика туку ги зела подароците и рекла ќе ги даде на воспитувачката па таа нему ќе му ги врачи.се надевам уредно стигнале до него.ММ сакаше уште еднаш да го види Мартин но што е тука еuser posted image



sram da i euser posted image ...zosto mt ne nastojuval da go viknat deteto...jas znam i deka direktorkata tamu sto e i ne e tolku sjajna ko sto se prestavuva,mnogu domci od nea se imaa zalenouser posted image duri i vo emisijata CUMU bea....


па и јас му реков на мм викам ваљда му ги дала.леле сега се изнервиравuser posted image user posted image user posted image па барем сликите да му ги дала, што ќе и се на нејзеuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 509
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 13:51:17   
pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: profesorica

на телма ли гледаш пацувче???


Да,ама не знам дали било во оваа емисија...Другарка ми рече дека било преку ден во сабота,а оваа емисија оди во сабота преку ден...

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 510
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 13:56:23   
profesorica
малку не е во контекст со темава ама...

леле што приказни кажува на телмаuser posted image user posted image user posted image цело детство го раскажа, ситници лелеее

< Поракaта ја уредил profesorica -- 29.3.2010 13:58:22 >


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 511
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 14:16:44   
mina_m

ИЗВОРНА ПОРАКА: profesorica

ИЗВОРНА ПОРАКА: mina_m


ИЗВОРНА ПОРАКА: profesorica

во контекст на хуманитарната акција, сакам да го споделам со вас следново.

во саботата мм отиде да му однесе слики на едно од детенцата од домот 11 октомври -МАРТИН

му носеше слики и еде од Фифа за play station. ММ  се сретнал со директорката на домот и таа не сакала да го повика туку ги зела подароците и рекла ќе ги даде на воспитувачката па таа нему ќе му ги врачи.се надевам уредно стигнале до него.ММ сакаше уште еднаш да го види Мартин но што е тука еuser posted image



sram da i euser posted image ...zosto mt ne nastojuval da go viknat deteto...jas znam i deka direktorkata tamu sto e i ne e tolku sjajna ko sto se prestavuva,mnogu domci od nea se imaa zalenouser posted image duri i vo emisijata CUMU bea....


па и јас му реков на мм викам ваљда му ги дала.леле сега се изнервиравuser posted image user posted image user posted image па барем сликите да му ги дала, што ќе и се на нејзеuser posted image user posted image user posted image



e ajde deuser posted image kolku za belja...kojznae...moze i za uslovuvanje(za deteto) ke i zavrsat rabota.......
a moze i se smenila segauser posted image moze i prorabotela sovesta malku pa moze i mu gi dala na deteto....koj da znaeuser posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 512
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
29.3.2010 14:24:12   
profesorica
гледав на телмаuser posted image user posted image user posted image супер беше прилогот, јас само сликам со апаратот user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 513
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
27.4.2010 9:12:11   
mami
Малку доцнам, ама еве ги клипчињата од интервјуто на Еца на МТВ пред акцијата

КЛИК 1

КЛИК2

Се извинувам за лошиот квалитет ама само така ми ја фаќа Прва во Радишани, незнам зоштоuser posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 514
Страница:   <<   < Претходна страница  17 18 19 20 [21]
Страница: <<   < Претходна страница  17 18 19 20 [21]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?