|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Враќање на тежината од пред забременувањето
10.6.2014 10:17:00   
princessa
Јас за две недели со првото дете си ја вратив тежината од пред забременување а со второто не одеа ниту 10 дена. Воопшто не видов проблем зашто немав многу ниту додадено, околу 12 килограми максимум.

_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Враќање на тежината од пред забременувањето
10.6.2014 11:38:21   
sandriana RR
Тежината од пред забременување ја вратив за неколку месеци (6-7 колку се сеќавам) и повтроно со истата килажа останав бремена. Ќе видиме овој пат кој ќе биде тајмингот за враќање user posted image .

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Враќање на тежината од пред забременувањето
10.6.2014 11:40:53   
Bethany
Јас еве три години помина се уште ја немам вратено килажата од забременувањето.
Мислам дека никогаш нема ни да ја вратам, без разлика колку вежбам или внимавам на исхрана... Овие пет кила повеќе ми се во колковите ми се чини, зацементирани се, ги немав пред забременувањето, сега сум ептен во форма на круша user posted image

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Враќање на тежината од пред забременувањето
24.6.2014 1:09:43   
marchi
jas odkako se porodiv bas vo momentot bev onaa isata od pred bremenostauser posted image voopsto ne se zdebeliv duri i sega (posle 15 meseci) sup poslaba odkolku sto bev pred bremenost

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 29
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?