|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Каде на одмор?
19.3.2010 14:24:52   
mis.
ауу не видов фала многу професорица

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Каде на одмор?
19.3.2010 14:31:31   
profesorica
user posted image user posted image user posted image

има интересни понуди и ефтини за грција нели????

ама ми се иде Турцијаuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Каде на одмор?
19.3.2010 14:32:37   
lukas
luge moeto malecko ke e 4 i pol meseci za na odmor pametno e da se nosi na odmor...sovet sto mislite....

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Каде на одмор?
19.3.2010 14:33:27   
BEBICA
ИЗВОРНА ПОРАКА: profesorica

user posted image user posted image user posted image

има интересни понуди и ефтини за грција нели????

ама ми се иде Турцијаuser posted image user posted image user posted image




Уф ја сум била во Турка мнооогу убаво и Кусадаси и Бодрум два пати бев.Но чекам Мони малку да потпорасне па со авион и тоа ол инклузив.



_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Каде на одмор?
19.3.2010 14:36:54   
betpet
Na odmor da, i toa sami so deteto, oti nekogas sami ne mozeme da si pogodime, a ne pak da drugi.Dali im se jadelo, dali im se spielo, setalo i dr. Vaka sami kako ke si odlucime taka ke bide. Dokolku ovaa godina odime na odmor ke bideme samo so mm i deteto, i mislam deka ke ni bide prekrasno.

_____________________________

Нашето сонце од 7 Јуни е Теодора(Божји дар)

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Каде на одмор?
19.3.2010 17:05:51   
caci20
Zasto da ne. Vo septemvri mozete i samo da ne e mnogu daleku od doma. Vo Grcija, vo Ohrid. Sedum dena nisto nema da smenat.

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 1:29:23   
marinka80
ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

moeto since ke ima nekade 1 godina i 3 meseci letoska planirame u grcija da odime u hotel tamu odi brat mi so decatab sekoja godina imnogu e ubavo bidejki mozeme so kola da odime i plus ke si gi zememe dedo i baba za mama i tato da vidat odmor inace nisto od odmorot i na site vi preporacuvam da si zemete barem baba ako ne mozete dvajcata brat mi i snaami dodeka trgnaa decata vo skolo sekoja godina odea so baba i dedo isuper e jas lani bev so matej na samo 4 meseci i se iznaodmoriv si odevme sami naplaza bidejki on poveke spiese se setavme samo za cicanje ke go nacicam i ona so baba i dedo dremka pod debela senka a mama i tato si proterra super odmor so iskacanje i mnogu ubavo ni bese.


А извини ти беше со мама и тато?Или?И што е убавината во тоа,кога веќе имаш дете,да се понашаш како да немаш дете.па ќе си тераш одмор,а некој друг ќе ти го чува???Во секој случај,НЕ,ФАЛА!!!

pa da si bev so tatko mi i majkami u grcka u hotel taka sto moite ne odat na plaza pa zadovolstvo im bese da go cuvaat vnukot a deteto bese premnogu malo so samo 4 meseci ne mozes da go nosis na plaza tuku uzivase vo debelite senki i vo prekrasniot morski vozduh so baba idedo a jas i mojot soprug uzivavme i si posvetivme dovolno vnimanie ljupov i neznosti i uzivavme vo nokniot zivot barem tie nekolku dena pa zosto da ne pa ako imame dete ne znzci deka treba da zaboravime na nasite potrebi i da ne si pruzime uzivanje koe mozeme da si go dozvlimeuser posted image user posted image user posted image i ovaa godina ke go napravam istoto ama na nekoja poezoticna destinacijauser posted image

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 8:04:09   
pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

moeto since ke ima nekade 1 godina i 3 meseci letoska planirame u grcija da odime u hotel tamu odi brat mi so decatab sekoja godina imnogu e ubavo bidejki mozeme so kola da odime i plus ke si gi zememe dedo i baba za mama i tato da vidat odmor inace nisto od odmorot i na site vi preporacuvam da si zemete barem baba ako ne mozete dvajcata brat mi i snaami dodeka trgnaa decata vo skolo sekoja godina odea so baba i dedo isuper e jas lani bev so matej na samo 4 meseci i se iznaodmoriv si odevme sami naplaza bidejki on poveke spiese se setavme samo za cicanje ke go nacicam i ona so baba i dedo dremka pod debela senka a mama i tato si proterra super odmor so iskacanje i mnogu ubavo ni bese.


А извини ти беше со мама и тато?Или?И што е убавината во тоа,кога веќе имаш дете,да се понашаш како да немаш дете.па ќе си тераш одмор,а некој друг ќе ти го чува???Во секој случај,НЕ,ФАЛА!!!

pa da si bev so tatko mi i majkami u grcka u hotel taka sto moite ne odat na plaza pa zadovolstvo im bese da go cuvaat vnukot a deteto bese premnogu malo so samo 4 meseci ne mozes da go nosis na plaza tuku uzivase vo debelite senki i vo prekrasniot morski vozduh so baba idedo a jas i mojot soprug uzivavme i si posvetivme dovolno vnimanie ljupov i neznosti i uzivavme vo nokniot zivot barem tie nekolku dena pa zosto da ne pa ako imame dete ne znzci deka treba da zaboravime na nasite potrebi i da ne si pruzime uzivanje koe mozeme da si go dozvlimeuser posted image user posted image user posted image i ovaa godina ke go napravam istoto ama na nekoja poezoticna destinacijauser posted image


No comment...Уствари само една сугестија...Оваа година земи ги и свекрва ти и свекор ти!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот marinka80)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 8:33:28   
mami
ИЗВОРНА ПОРАКА: lukas

luge moeto malecko ke e 4 i pol meseci za na odmor pametno e da se nosi na odmor...sovet sto mislite....


Кога Лука имаше 3 месеци бевме до Охрид на 5-6 дена и си поминавме супер. Си спиеше цел пат до таму, таму му пријаше ладничко па пак си спиеше, така да екстра поминавме.

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 8:43:52   
mami
е уште ова сакав- бидејќи гледам дека се мислите за хотели и слични работи да ви кажам дека ние 99% летово одиме во Буљарицаuser posted image извиднички камп во Црна Гора, ке спиеме во камп куќички, ке користиме заеднички тушеви и вц и ке јадеме во менза- а бидејќи куварката ја знам, знам дека нема да останеме гладни бидејќи прави прекрасни јадења. Отпрво ми изгледаше како лошо сценарио ама сега знам дека за Лука ке биде екстра- ке има еден куп деца и кандидати за чување ако сакаме некаде да шетнеме, нему ке му биде весело, а јас ке си се одморам убаво..

Не сум за носење баби и дедовци на одмор- некому може му одговара, ама јас само сакам да се одморам таму

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 10:58:06   
majka 79
ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce


ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

moeto since ke ima nekade 1 godina i 3 meseci letoska planirame u grcija da odime u hotel tamu odi brat mi so decatab sekoja godina imnogu e ubavo bidejki mozeme so kola da odime i plus ke si gi zememe dedo i baba za mama i tato da vidat odmor inace nisto od odmorot i na site vi preporacuvam da si zemete barem baba ako ne mozete dvajcata brat mi i snaami dodeka trgnaa decata vo skolo sekoja godina odea so baba i dedo isuper e jas lani bev so matej na samo 4 meseci i se iznaodmoriv si odevme sami naplaza bidejki on poveke spiese se setavme samo za cicanje ke go nacicam i ona so baba i dedo dremka pod debela senka a mama i tato si proterra super odmor so iskacanje i mnogu ubavo ni bese.


А извини ти беше со мама и тато?Или?И што е убавината во тоа,кога веќе имаш дете,да се понашаш како да немаш дете.па ќе си тераш одмор,а некој друг ќе ти го чува???Во секој случај,НЕ,ФАЛА!!!

pa da si bev so tatko mi i majkami u grcka u hotel taka sto moite ne odat na plaza pa zadovolstvo im bese da go cuvaat vnukot a deteto bese premnogu malo so samo 4 meseci ne mozes da go nosis na plaza tuku uzivase vo debelite senki i vo prekrasniot morski vozduh so baba idedo a jas i mojot soprug uzivavme i si posvetivme dovolno vnimanie ljupov i neznosti i uzivavme vo nokniot zivot barem tie nekolku dena pa zosto da ne pa ako imame dete ne znzci deka treba da zaboravime na nasite potrebi i da ne si pruzime uzivanje koe mozeme da si go dozvlimeuser posted image user posted image user posted image i ovaa godina ke go napravam istoto ama na nekoja poezoticna destinacijauser posted image


No comment...Уствари само една сугестија...Оваа година земи ги и свекрва ти и свекор ти!!!user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jas mislam deka na odmor e podobro sami, kako sto pisav pogore radi psihickiot odmor.
nie praktikuvame eden mini odmor so mm za da mozime e taka sami da si pouzivame da se opustime. za veligdenskite praznici decata gi ostavame kaj babite i odime vo ohrid na 3-4 dena ili samo eden vikend.

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 11:06:19   
mis.
Буљарица било многу убаво само што плажата била многу далеку.Мои комшии одат секоја година по 20 дена и си поминуваат супер.Сепак тие се пензионери и не им претставува проблем што плажата е далеку а вие со мало дете не знам колку тоа ќе ви претставува проблем.


(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 11:19:58   
melody
ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

moeto since ke ima nekade 1 godina i 3 meseci letoska planirame u grcija da odime u hotel tamu odi brat mi so decatab sekoja godina imnogu e ubavo bidejki mozeme so kola da odime i plus ke si gi zememe dedo i baba za mama i tato da vidat odmor inace nisto od odmorot i na site vi preporacuvam da si zemete barem baba ako ne mozete dvajcata brat mi i snaami dodeka trgnaa decata vo skolo sekoja godina odea so baba i dedo isuper e jas lani bev so matej na samo 4 meseci i se iznaodmoriv si odevme sami naplaza bidejki on poveke spiese se setavme samo za cicanje ke go nacicam i ona so baba i dedo dremka pod debela senka a mama i tato si proterra super odmor so iskacanje i mnogu ubavo ni bese.


Ekstra rabota marinka80 i mnogu ubavo od stranata na roditelite sto  se nafakaat za takvo nesto.Se nadevam i ovaa godina ke si imas super pomin.
Jas si se dogovoriv veke so nekoi zenicki od tuka da iznajmuvame kola barem tri pati nedelno i da odime na plaza i toa da pocneme od negde pocetok na maj taman i kerka mi 10 meseci ke ima i ke ne druzi,a baska toa sto site sme so mnooogu mali bebinja tuka taka da planiram ekstra leten odmor od 7+8 meseci ,a nisto cudno i do Ordu da trknam kaj sto imame vikendica i so svekorot i svekrvata i plus drugive clenovi od familijata na maz mi so decata.Ke bide dosta veselo,auser posted image i jas ke si najdam vreme za samata sebesi.

(Одговор на членот marinka80)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 16:16:02   
Enika
ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce


ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

moeto since ke ima nekade 1 godina i 3 meseci letoska planirame u grcija da odime u hotel tamu odi brat mi so decatab sekoja godina imnogu e ubavo bidejki mozeme so kola da odime i plus ke si gi zememe dedo i baba za mama i tato da vidat odmor inace nisto od odmorot i na site vi preporacuvam da si zemete barem baba ako ne mozete dvajcata brat mi i snaami dodeka trgnaa decata vo skolo sekoja godina odea so baba i dedo isuper e jas lani bev so matej na samo 4 meseci i se iznaodmoriv si odevme sami naplaza bidejki on poveke spiese se setavme samo za cicanje ke go nacicam i ona so baba i dedo dremka pod debela senka a mama i tato si proterra super odmor so iskacanje i mnogu ubavo ni bese.


А извини ти беше со мама и тато?Или?И што е убавината во тоа,кога веќе имаш дете,да се понашаш како да немаш дете.па ќе си тераш одмор,а некој друг ќе ти го чува???Во секој случај,НЕ,ФАЛА!!!

pa da si bev so tatko mi i majkami u grcka u hotel taka sto moite ne odat na plaza pa zadovolstvo im bese da go cuvaat vnukot a deteto bese premnogu malo so samo 4 meseci ne mozes da go nosis na plaza tuku uzivase vo debelite senki i vo prekrasniot morski vozduh so baba idedo a jas i mojot soprug uzivavme i si posvetivme dovolno vnimanie ljupov i neznosti i uzivavme vo nokniot zivot barem tie nekolku dena pa zosto da ne pa ako imame dete ne znzci deka treba da zaboravime na nasite potrebi i da ne si pruzime uzivanje koe mozeme da si go dozvlimeuser posted image user posted image user posted image i ovaa godina ke go napravam istoto ama na nekoja poezoticna destinacijauser posted image


No comment...Уствари само една сугестија...Оваа година земи ги и свекрва ти и свекор ти!!!user posted image user posted image user posted image


Е добро де...секој со свое мислење, мисла дека не треба да се критикува некој ако мисли дека треба да си земе помош за на одмор. И баба ми била една година со нас кога брат ми беше бебе а јас 3 год, па никому ништо.


_____________________________

What goes around comes back around.

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 18:53:57   
marinka80
ИЗВОРНА ПОРАКА: melody

ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

moeto since ke ima nekade 1 godina i 3 meseci letoska planirame u grcija da odime u hotel tamu odi brat mi so decatab sekoja godina imnogu e ubavo bidejki mozeme so kola da odime i plus ke si gi zememe dedo i baba za mama i tato da vidat odmor inace nisto od odmorot i na site vi preporacuvam da si zemete barem baba ako ne mozete dvajcata brat mi i snaami dodeka trgnaa decata vo skolo sekoja godina odea so baba i dedo isuper e jas lani bev so matej na samo 4 meseci i se iznaodmoriv si odevme sami naplaza bidejki on poveke spiese se setavme samo za cicanje ke go nacicam i ona so baba i dedo dremka pod debela senka a mama i tato si proterra super odmor so iskacanje i mnogu ubavo ni bese.


Ekstra rabota marinka80 i mnogu ubavo od stranata na roditelite sto  se nafakaat za takvo nesto.Se nadevam i ovaa godina ke si imas super pomin.
Jas si se dogovoriv veke so nekoi zenicki od tuka da iznajmuvame kola barem tri pati nedelno i da odime na plaza i toa da pocneme od negde pocetok na maj taman i kerka mi 10 meseci ke ima i ke ne druzi,a baska toa sto site sme so mnooogu mali bebinja tuka taka da planiram ekstra leten odmor od 7+8 meseci ,a nisto cudno i do Ordu da trknam kaj sto imame vikendica i so svekorot i svekrvata i plus drugive clenovi od familijata na maz mi so decata.Ke bide dosta veselo,auser posted image i jas ke si najdam vreme za samata sebesi.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image taka treba pa ako sme majki ne treba da zaboravime na sebe

(Одговор на членот melody)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Каде на одмор?
20.3.2010 18:55:56   
marinka80
ИЗВОРНА ПОРАКА: melody

ИЗВОРНА ПОРАКА: marinka80

moeto since ke ima nekade 1 godina i 3 meseci letoska planirame u grcija da odime u hotel tamu odi brat mi so decatab sekoja godina imnogu e ubavo bidejki mozeme so kola da odime i plus ke si gi zememe dedo i baba za mama i tato da vidat odmor inace nisto od odmorot i na site vi preporacuvam da si zemete barem baba ako ne mozete dvajcata brat mi i snaami dodeka trgnaa decata vo skolo sekoja godina odea so baba i dedo isuper e jas lani bev so matej na samo 4 meseci i se iznaodmoriv si odevme sami naplaza bidejki on poveke spiese se setavme samo za cicanje ke go nacicam i ona so baba i dedo dremka pod debela senka a mama i tato si proterra super odmor so iskacanje i mnogu ubavo ni bese.


Ekstra rabota marinka80 i mnogu ubavo od stranata na roditelite sto  se nafakaat za takvo nesto.Se nadevam i ovaa godina ke si imas super pomin.
Jas si se dogovoriv veke so nekoi zenicki od tuka da iznajmuvame kola barem tri pati nedelno i da odime na plaza i toa da pocneme od negde pocetok na maj taman i kerka mi 10 meseci ke ima i ke ne druzi,a baska toa sto site sme so mnooogu mali bebinja tuka taka da planiram ekstra leten odmor od 7+8 meseci ,a nisto cudno i do Ordu da trknam kaj sto imame vikendica i so svekorot i svekrvata i plus drugive clenovi od familijata na maz mi so decata.Ke bide dosta veselo,auser posted image i jas ke si najdam vreme za samata sebesi.
[/user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image quote] taka e ako sme majki ne znaci deka treba da zaboravime nasebe zemisi pomos i uzivaaaaaj

(Одговор на членот melody)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Каде на одмор?
21.3.2010 9:14:15   
mami
ИЗВОРНА ПОРАКА: mis.

Буљарица било многу убаво само што плажата била многу далеку.Мои комшии одат секоја година по 20 дена и си поминуваат супер.Сепак тие се пензионери и не им претставува проблем што плажата е далеку а вие со мало дете не знам колку тоа ќе ви претставува проблем.




Знам Мис каква е Буљарица, мм таму израснал со извидници, а јас ја продавав 3 години, така да знам што ме чека. А ке одиме со кола така да сигурно нема да одам на таа плажа само, туку ќе шетнеме лево десно.
Инаку плажата и нема сенка, значи ке мора и чадор да се носи, ама веќе кога сме со кола, ич не му ја мисламuser posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Каде на одмор?
22.3.2010 9:04:44   
Bogdancanka
ИЗВОРНА ПОРАКА: mis.

Eve nie letoto odmorot go pominavme vo Albanija ,blizu Drac kavaja mesnosta Golem.Na site bi go preporacal.More so pesoklivi plazi, blizu e, bez viza,ceni kako vo skopje,jadransko ili jonsko more,bistra solena mirna voda za merak. 


pred dve godini i nie bevme tamu prekrasno bese i ova godina bi sakala da odime tamu


_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Каде на одмор?
22.3.2010 10:45:09   
Cacko
ako najdam rabota galiba samo na vikendi vo Ohriduser posted image user posted image user posted image
a ako ne,e togas ke razmisluvam,ali od pricina sto Elena ima pasos i na leto ke bide skoro godina,mozeme da ideme kaj sakame,normalno vo granici na finansiskite moznosti.
inace za toa deka bebeto e maleckopa da ne idete daleku ili deka ne treba na sonce i da se banja bebeto,totalno ne se soglasuvam.Sestra mi ja nosea vnuka mi na 5 meseci so avtobus na more u Grcka i si projdoa top,baska Ana se iznauziva u voda.Koga bese 9 meseci so avion bese kaj cico u Praga i petka projdoa,i od togas i ja navlekoa civijata i ne se skrasijauser posted image .So Elena nie nesto slicno primenuvame,na 2 meseci ja nosevme u Ohrid,pa za Prilep pa za Grcka na 6 meseci eve sea pa za Ohrid...mislam deka nema potreba od tolku pritresuvanje
inaku idealno za odmor spored mene e turska u Alanija,prekrasno e

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Каде на одмор?
6.4.2010 17:02:49   
April
Хотелов Веспера е топ...убава варијанта за одмор...ама не можам да го најдам ценовникот...најдов само дека дете до 7 год. на помошен кревет е гратис (во двокреветна соба со двајца возрасни)...не дека јас се спакував, ама ме интересира дали некој ги знае цените...отприлика? ми изгледа a bit fancy user posted image

< Поракaта ја уредил April -- 6.4.2010 17:03:29 >

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Каде на одмор?
6.4.2010 18:34:11   
mother 29
Грција не ни бега.е сега ккао ке бидеме со слободни денови ,сакаме плус септември- Турска

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Каде на одмор?
6.4.2010 19:07:42   
sinolicka
nie uplativme preku savana vogrcija od paket arazmani .eve 2 god. uplakame vo mart za junska sesija lani preku magelan, aovaa god,bese poskap a savana poevtina.junskite arazmani vo savana se so  mnogu primamlivi ceni

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Каде на одмор?
7.4.2010 11:18:58   
Tanja K.
Браво синоличка,што така рано сте си решиле.И ние сакавме нешто сега да уплакаме,ама пасошите не кочат за мене и Ева.По редовно имаме закажано за 2 и 3 септември.Ама баш вчера се јавив да закажам за брза постапка и сега сме на 6 мај.Инаку и ние сме за Грција,па најблиску е и супер е патот.

(Одговор на членот sinolicka)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Каде на одмор?
10.4.2010 1:04:40   
sinolicka
tanja k.ako si za apartmansko smestuvanje savana ima mnogu primamlivi ceni i plus za site uplati do 30 april ima 7% popustpozdrav

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Каде на одмор?
10.4.2010 8:39:14   
profesorica
ИЗВОРНА ПОРАКА: sinolicka

nie uplativme preku savana vogrcija od paket arazmani .eve 2 god. uplakame vo mart za junska sesija lani preku magelan, aovaa god,bese poskap a savana poevtina.junskite arazmani vo savana se so  mnogu primamlivi ceni


се согласувамuser posted image и ние така уплативме лани во март за аранжман во јуни за Грција но ...годинава сме кандидати за Турска а сеуште нема излезено аранжмани, ги чекам ваљда ќе има нешто пак со попуст за уплати до крај на априлuser posted image


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот sinolicka)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?