|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Детски колички
22.4.2011 14:13:02   
Natuska85
Лиличка ако прочиташ 4-5 поста погоре ќе видиш дека баш за таа количка сме збореле.Значи во продавницата за детски играчки и опрема карши зградата на Он нет во карпош 3 имаат производи на Чиполино

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот lilicka)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Детски колички
22.4.2011 14:42:12   
lukas
user posted image

jas da se pofalam si kupiv letna kolicka kako na slikata samo zelena od hauck i sum prepre zadovolna ,da ja videv ovaa ic ne ja zemav onaa od piercarden,ovaa na hauck ima 4 nivoa i e mnogu lesna ,pozz preporacvam ako nekoj slucajno ke kupuva letna.:)user posted image

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Детски колички
22.4.2011 14:44:00   
fila
lukas kolickava E PREUBAVA KAZI KOLKU PARI JA KUPI I OD KADE ZA DA SI KUPAM USTE OD SEGA

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Детски колички
22.4.2011 14:45:38   
lukas
ja zedov od bertoni vo bt.i e 4660den.mnogu e ubava,pogodna i za novorodence zaradi nivoata..pozzzzz


_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот fila)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Детски колички
22.4.2011 14:46:53   
fila
super mnogu mi se dopadna kazi mi potocno kade vo bitola zatoa sto maz mi ide natamu na pat da mu kazam kade za da zeme in za nas

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Детски колички
22.4.2011 14:50:47   
mama26
so zdravje da si ja koristite lukas.. i da si ja napolnis so uste edno bebe user posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот fila)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Детски колички
22.4.2011 14:54:16   
lukas
ke mu recis da prasa nekoj tamu kade se naoga kafanceto sungerot,prodavnicata e odma posle nego,ili odma posle majski cvet kaj podvoznakot,ako ne znae kaj e majski cvet neka prasa nekoj,pozz,se nadevam ti pomognav ako nekoj znae podobro da objasni slobodno..hahha..ne me biva bas mnogu za objasnuvanje...hahahha


_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот fila)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Детски колички
22.4.2011 14:55:11   
lukas
ИЗВОРНА ПОРАКА: mama26

so zdravje da si ja koristite lukas.. i da si ja napolnis so uste edno bebe user posted image

uf sakam ama mm se otkaza od toj plan pa resivme da pricekame uste malku pa aj da ne begam od temata fala, poubava da ti se vrati..pozzz


_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Детски колички
22.4.2011 14:58:13   
fila
fala ti vo sekoj slucaj se nadevam ke se snajde ke prasa tamu nekoj po magacinite kade sto nosi roba sigurno nekoj ke mu objasni

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Детски колички
22.4.2011 16:27:52   
lilicka
Фала ти Натушка како не видов малку погоре,денес сум нешто расеанаuser posted image
А баш таа ја гледав одам другата недела да си ја купамuser posted image
Поздрав!!!user posted image user posted image

(Одговор на членот fila)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Детски колички
3.5.2011 14:43:18   
jana81
mene me interesira za kolicki na peg-perego kade mozam da gi najdam kako im se dvizat cenite i dali nekoj ima iskustvo so vakva kolicka
fala odnapred

(Одговор на членот lilicka)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Детски колички
3.5.2011 16:08:38   
Yummy Mammy
Dali nekoj moze da mi ponudi kolicka so visoki racki?

Do sega imavme edna Graco i edna Chicco, prezadovolna sum od izvednata na dvete, no i dvete se niski (a koga gi kupuvavme bea najvisoki - 104 i 107cm). Za sreka ili za zal, i jas i mm sme visoki luge i celi sme zgrbaveni vrz kolickata, baska sto so sekoj cekor ja udirame dolu vo trkalata ili vo osovinata.

Uste od lani gi gledam kolickite na MacLaren,  izgledaat dosta povisoki, a i toa sto go procitav na stranskive sajtovi se se pozitivni kritiki. Dali nekoj kaj nas ima iskustvo so ovie kolicki? Dali se prodavaat i kaj nas? (Jas sum gi videla samo vo Solun).

Fala.

админ: забрането е поставување линкови


< Поракaта ја уредил виктори -- 3.5.2011 17:38:52 >


_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот jana81)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Детски колички
19.5.2011 9:22:29   
AnnaMolly RR
Ја купив оваа од Бертони. Старата ни се скрши, па се надевам дека не згрешив со изборот. Ако не врне денес ќе ја тестираме. Со пеперутчиња е малку, ама не е страшно user posted image
user posted image


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Детски колички
19.5.2011 9:35:29   
lukas
na sestra mi drugarka ja ima ovaaa kolicka i eve sega gleda vtoro so nea...i jas ke zemav vakva ama ja vidov od piercarden i si ja zedov nea i sega si vikam ah kako ne si ja zedov ovaa...pozzz sozdravje da si ja koristite i 4-to da vozis vo nea..heheh:)

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Детски колички
19.5.2011 9:39:45   
AnnaMolly RR
Фала, Лукас. Мене малку ме премислуваа пеперутките дека за машко е, ама си викам па не е којзнае што, пеперутчиња user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Детски колички
19.5.2011 9:41:27   
lukas
eh veke cudo,pa imaj si u plan sega vtoro zensko i tamam ,hehhe,a be ajde so ima vrska,pa peperutkite ne se samo za zenskiuser posted image

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Детски колички
19.5.2011 9:44:05   
Maca25
Па што има врска пеперутчиња? Зарем машките не треба да ги сакаат пеперутките user posted image user posted image user posted image ? Многу е убава количката и е многу неутрална, и за машко и за женско. Со здравје да си ја служите Ана Моли!!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Детски колички
19.5.2011 9:48:32   
AnnaMolly RR
Вчера ја најдов истата во ГТЦ во една продавничка за 3.500, а денес во К. Вода ја видов истата за 3.750. И му викам на продавачот: Добро, фала, ќе размислам. И тргнав да си одам. И тој ми вика: А да не ја виде на друго место? Колку пари беше таму? Му реков дека била 3.500 и ми ја даде за 3.400 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Детски колички
19.5.2011 10:05:37   
Natuska85
АнаМоли со здравје да си ја користите,многу е убава летна со пеперуткиuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Детски колички
19.5.2011 10:11:48   
lukas
ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly

Вчера ја најдов истата во ГТЦ во една продавничка за 3.500, а денес во К. Вода ја видов истата за 3.750. И му викам на продавачот: Добро, фала, ќе размислам. И тргнав да си одам. И тој ми вика: А да не ја виде на друго место? Колку пари беше таму? Му реков дека била 3.500 и ми ја даде за 3.400 user posted image user posted image user posted image



te biva za biznismen...hahahha



_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Детски колички
19.5.2011 10:27:17   
Blue Glow
ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly

Вчера ја најдов истата во ГТЦ во една продавничка за 3.500, а денес во К. Вода ја видов истата за 3.750. И му викам на продавачот: Добро, фала, ќе размислам. И тргнав да си одам. И тој ми вика: А да не ја виде на друго место? Колку пари беше таму? Му реков дека била 3.500 и ми ја даде за 3.400 user posted image user posted image user posted image


Ja imame i nie istata na Bertoni so peperutki samo lila, ja zemavme vo dekemvri 3.600 karsi Biser. Dobar izbor ste napravile kolickata e super, mnogu e lesna, lesno se sobira i pusta i lesno se manevrira so nea, bidejki trkalacata se vrtat vo site nasoki. So zdravje da ja sluzite :)))

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Детски колички
21.5.2011 18:00:58   
Natuska85
Еве да ви се пофалам и ние денес купивме количка за Кристијан и веќе си ужива во неаuser posted image . Ја купивме од енци-менци и доста добра ми се гледа.Баш ваква боја е како на сликата се пушта на 4 нивоа,има зимска прекривка со неа и мушама таква за дожд и ветер, се собира како чадор..Единствено ташна нема.Ептен ми прави мерак и веќе го свртевме едно крукче пред зградаuser posted image .
user posted image





_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Blue Glow)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Детски колички
22.5.2011 14:19:59   
AnnaMolly RR
Многу е убава, Натушка! Со здравје да се вози Кристијан во нејзе, злато најмило!



_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Детски колички
22.5.2011 15:06:30   
Pepelaska *

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly

Ја купив оваа од Бертони. Старата ни се скрши, па се надевам дека не згрешив со изборот. Ако не врне денес ќе ја тестираме. Со пеперутчиња е малку, ама не е страшно user posted image
user posted image



И ние имаме ваква иста, супер е барем за мене пошто сама си се шетам и можам да ја кревам кај сакам , е сега нешто ми кочат колцата предни незнам што им е ама изгледа е нешто заглавено, создравје да се вози Филип ,

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Детски колички
28.5.2011 21:47:36   
marina82
Dali nekoj ima iskustvo so PIKOLO kolickite i toa Picolo city letnata?

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?