|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Детски колички
9.1.2011 12:51:50   
omorfo89
Dali mozebi znaete kade se naoga potocno Pir-komerc? Dali gi imaat i kolickite Chipolino? Mene ovaa kolicka mi se dopadna mnogu pa bi sakala da znam kade mozam da ja najdam ovaa marka





< Поракaта ја уредил nadica -- 9.1.2011 14:10:43 >


_____________________________

[img]http://lb3f.lilypie.com/aJqIp2.png[/img]

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Детски колички
9.1.2011 13:26:10   
Maca25
pir komerc се наоѓаат во ќерамидница. прочитај убаво во детска опрема, има доста пишувано за колички. еве ти линк клик

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот omorfo89)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Детски колички
16.1.2011 22:18:21   
Luci
Dali imal nekoj kolicka od Bertoni i kako e zadovolen? Utre zdravje ke odime da kupuvame kolicka pa se mislam dali da ja zememe ovaa, model Vektror 3vo1 samo bez delot sto e so lezeckata korpa. Cenata i e 12.000, ili pa da mi preporacete nekoj drug dukan so poeftini kolicki, normalno kvalitetni, da imaat i transporter, torbica, zimska pokrivka
user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Детски колички
16.1.2011 22:34:40   
*miki mami*
Јас има на беатонuser posted image user posted image и зелена количка со транспортер и сум презадоволна

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Детски колички
21.1.2011 22:31:55   
Luci
*miki mami*blagodaram na odgovorot. Ja zemavme denes bas istata na slikata sto ja postirav pogore pa se nadevam i jas ke bidam zadovolna kako tebe, pozdrav

(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Детски колички
22.1.2011 14:20:23   
arh_diz
miki mama nie mu kupivme na  sin mi  slicna na tvojata kolicka samo nema transporter. Od kolku meseci moze da ja koristi taa kolicka. Nie imame onaa sto se lezi samo ama veke ensaka da lezi vo nejze

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Детски колички
22.1.2011 14:33:58   
Pepelaska *
Јас имам бертони и мн сум задоволна само што сега сме ни седење ни лежење мал е за седење а мн не сака да лежи ама ај ладно е па таман ко ќе се стопли ќе си седиме јас ја купив на попуст многу евтина негде околу 50 евра user posted image

еве ја количката многу е лесна се склопува не сакав од оние тешките за да можам сама да си ја кревам

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Детски колички
22.1.2011 14:47:50   
arh_diz
Nasata e isto takva boja Per perego , na nas ni rekoa sedenje posle 6 meseci , se opteretuvala kicmata i ke imal problemi so kicmata

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Детски колички
22.1.2011 15:10:55   
suzeto
jas imav kolicka od ciko i sum zadovolna e kupiv 200 evra samo kolickata i plus 100 evra korpata(sintezis) sto se montira na kolicka .....i iskpristiv maksimalno znaci 3 god.non-stop vozejne po dupki, mnogu sakase da se vozi vo kolicka, prekinav da go vozam bideki bese veke golem i e sdkriv za da ne e gleda ....skapo e plativ ama e iskoristiv stvarno i ne e ni skinata ni nisto non-stop e perev i kako nova e ....prijatelka moja za tri deca tri kolicki kupi sekoja bese 100 evra i pak sega nema kolicka ako i pritreba

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Детски колички
22.1.2011 16:48:57   
Pepelaska *
suzeto kako ja perese kolickata ? jas sakam da ja peram ama neznam kako

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот suzeto)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Детски колички
22.1.2011 16:59:47   
*miki mami*
Јас мојата ја перам целосно не и ги вадам деловите дирекно со четка и сјај како што е пуштена ја ставам во када и ја туширам оставам да се исцеди кога ке престане да капе во ходник до радијатор
а летото на тераса ја перев таму и си се сушеше ја перам стално многу се прља дека е зелена,а и мувиве се ужас неможам да ја гледам кога ке ја испосератuser posted image user posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Детски колички
22.1.2011 17:00:27   
*miki mami*
јас ја купив на попуст многу евтина негде околу 50 евра



кај ја купи толку ефтиноuser posted image user posted image

(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Детски колички
24.1.2011 11:31:41   
gokito
Dobro site kupuvate novi. Jas bi sakal da prasam dali nekoj prodava polovna kolicka, relaksator, sediste za kola...

(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Детски колички
5.2.2011 19:34:41   
Blue Glow
Pred nekoja nedela i nie zemavme kolicka Bertoni Foxy od Aerodrom karsi Biser do Enci Menci cenata e prifatliva 3990 i transporter isto Bertoni Bodigard cenata e 2900. Ima dosta interesni stvari i se so prifatlivi ceni ... neka ne zvuci kako reklama ama stvarno mislam deka cel grad go prosetavme i ovde najdovme i prifatlivo po cena  i ubavo a i se nadevam kvalitetno  :)

(Одговор на членот gokito)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Детски колички
5.2.2011 21:40:49   
Pepelaska *
ИЗВОРНА ПОРАКА: *miki mami*

јас ја купив на попуст многу евтина негде околу 50 евра



кај ја купи толку ефтиноuser posted image user posted image



Извини сега видов ја купив од една детска продавница ја затвараа и се беше на распродажба ама јас сум од Кичево user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Детски колички
5.2.2011 22:12:33   
suzeto

ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska###

suzeto kako ja perese kolickata ? jas sakam da ja peram ama neznam kako

izvini ne vidov deka si mi pisala
kaj mene se vadese platnoto od kolickata i e perev racno ne mozese vo masina bideki imase i nesto tvrdo vnatre ...bi trebalo da se vadi platnoto na site kolicki,a ako ne se vadi ako imas dvor mozes komplet da e peris bez da go izvadis platnoto,ali ipak vidi od sto e sostavene konstrukcijata da ne ti rdzosa

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Детски колички
25.3.2011 15:42:58   
lilicka
Дали може да ми одговори некоја мамичка што има купено Бертони количка и транспортер колку се движат цените во Мк и како се задоволни??
Поздрав

(Одговор на членот suzeto)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Детски колички
25.3.2011 23:21:11   
Luci
Jas ja imam ovaa, 12.000 denari

quote]ИЗВОРНА ПОРАКА: luci

Dali imal nekoj kolicka od Bertoni i kako e zadovolen? Utre zdravje ke odime da kupuvame kolicka pa se mislam dali da ja zememe ovaa, model Vektror 3vo1 samo bez delot sto e so lezeckata korpa. Cenata i e 12.000, ili pa da mi preporacete nekoj drug dukan so poeftini kolicki, normalno kvalitetni, da imaat i transporter, torbica, zimska pokrivka
user posted image

[/quote]

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Детски колички
11.4.2011 21:45:38   
Annet
jas gledav sega vo MEGASTORE interesni kolicki i gr raboti.ima edna kolicka na Chipolino -Leo se vika,me interesira dali nekoj imal vakva kolicka i dali e zadovolen,ne e skapa a bas mi e ubavka,ne mislam da kupuvam skapa mnogu kolicka ama sepak da e ubava da ne mi se raspadneuser posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image   user posted image
user posted image

Овој артикал не е оценет. 5500,00 ден.


< Поракaта ја уредил виктори -- 12.4.2011 22:18:18 >

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Детски колички
12.4.2011 20:58:39   
Snowhite RR
Јас ја имам истата количка(зелено со портокалово) и многу сум задоволна, супер е за парите, ја зедов 4700 мислам, има три нивоа на седиштето, седење, полулежечка и лежечка положба, рачките се вртат на двете страни, покривка за ветар и плус и чанта следува, од чантата не сум баш задоволна, ама количката е супер, е сега што мене ми е тешко сметнувањето по скали, оти живеам во зграда(2 спрат додуша), само заради тоа би сакала да си купам некоја летна, лесна
Се на се, ако ти се допаѓа да си ја купиш, не се мисли, одлична е


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Детски колички
12.4.2011 21:39:32   
mila mama
И јас треба сега да си купам количка во Мк. Каде е тоа Мега стор? Јас знам само за енци-Менци и за Чико на илинденска...

_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Детски колички
12.4.2011 21:47:27   
Annet
fala ti Snowhite mnogu,mnogu mi se dopaga kolickata i ne e skapa , a mila mama megastore e online prodavnica,ima detski proizvodi razgledaj si ,jas saemot ke go cekam sega da vidam tamu da ne me fati oko za nekoja,ama ovaa mi e za sea broj 1 za kupuvanje,;-))))))))

< Поракaта ја уредил виктори -- 12.4.2011 22:19:59 >

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Детски колички
12.4.2011 22:22:13   
Natuska85
Анет истата количка ја има карши на Он нет зградата во карпош 3, продавница за играчки и детска опрема е незнам точно како се вика.И поефтина е 4.900 мислам беше.Стварно торбата не е нешто посебно ама количката за тие пари ок е.И јас ја гледав,а од таму можеш и друго на чиполино да си порачаш ако сакаш

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Детски колички
13.4.2011 10:46:56   
Annet
fala ti Natuske ,koga ke dojdam vo skopje ke posetam,znam kade e on net ;-))))

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Детски колички
22.4.2011 12:54:45   
lilicka
Девојкии......дали може некој да ми каже каде има Chipolino-leo колички низ Ск каде можам да најдам!Јас гледав во Мегасторе една розева ми се допаѓа ама некако ми е страв да порачам преку нет некако не ми е сигурноuser posted image

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?