|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Журка по повод паѓање на Шенгенскиот ѕид
19.12.2009 19:14:48   
delfinka
ne mi se veruva
makedonce za se e spremno da prai zurki a dali e spremno da im najde makar eden krevet i topla obleka na onie sto umiraat po ulicite deka nemaat pari da se prehranat?!
lugeto nemaat pari za osnovno prezivuvanje ama za zdravko colic da se plati ima pari,sramota
taka ne se odi vo evropa
ne deka imamprotiv colic,ama ova ne e fer
kako sto mi raskazaa i nebilo bas nesto neznam sto
zarem makedonija nema svoi peaci tuku plaka stranci?!
eeeeee,jadovi zivi!


_____________________________

sekoj e blagosloven ako veruva vo boga

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Журка по повод паѓање на Шенгенскиот ѕид
19.12.2009 20:21:28   
mami
Ете мис, ке ти пишев ама ти објасни Мила на мама, и не беше нешто посебно, ние на одење од кај кумовите му фрливме едно окце од кола и толку...Згрешија што фрлија толку пари, ама си го направија меракот нели каок и секогаш

(Одговор на членот delfinka)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Журка по повод паѓање на Шенгенскиот ѕид
20.12.2009 16:03:48   
Enika
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bitolcanka

Женски ги прочитав размислувањата на сите за безвизниот режим и потполно се согласувам со вас ... Кај нас веќе се друго "цвета", па уште до визите дојде и прослави за фрлање пари ... И тие што славеа вчера вечерта ќе видиме колку ќе можат да ја искористат сега "поволноста"/можноста и да заминат. Како што велите, ќе размислат дали да одат на одмор и до Охрид, а не пак подалеку ... Многу подобро ќе беше да направеа забава со нашите пејачи и парите да ги донираа на тие на кои им се најпотребни. Сосема се сложувам со Еника, кога читам што таа пишала, како јас тоа да сум го пишувала - ми ги зела зборовите user posted image Можеби зашто сме родени под ист знак - sagitarius user posted image


Не сум стрелец мила, девица сум со подзнак Шкорпија...user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Журка по повод паѓање на Шенгенскиот ѕид
21.12.2009 13:24:14   
penelopa
Ajde koj beše na ploštad neka raskaže kako beše...kako si pominavte?

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Журка по повод паѓање на Шенгенскиот ѕид
21.12.2009 13:32:11   
mami
Ете имаме пари за журки а пари за породилно за нашите нови мами?? За нив буџетот е празен, а за Чола- е за него мора да има пари... Срамота

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 55
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?