|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  29 30 [31] 32 33   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Бран на Рингераја Дружење
4.1.2013 16:25:12   
Andriance
Еве и ја се пријавувам со мојот немирко...сите да му ги видите конците user posted image на глава

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 751
   RE: Бран на Рингераја Дружење
4.1.2013 16:29:05   
Cipi Ripi
Би сакала, се надевам ќе можам....ништо не се знае кај нас до последно. Ако ми заспие ништо од бизнисот. Ако е ок утрешниот ден ќе дојдеме и ние.

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 752
   RE: Бран на Рингераја Дружење
11.1.2013 13:14:36   
Luci
Ајде Рингерајки да се дружиме пак, овој пат на дружбата ќе ни се придружи и нашата членка Ummu_Ajna. Ајде договорете ден, место и време, од понеделник по можностuser posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 753
   RE: Бран на Рингераја Дружење
11.1.2013 13:16:57   
vezilka RR
.. и по можност по накај центар user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 754
   RE: Бран на Рингераја Дружење
11.1.2013 13:26:18   
AnnaMolly RR
Ајде следниот викенд, ама сериозно по можност накај Центар. Астера не ми се допаѓа мене како игротека. Храната е супер, да, ама... Јас сум болна ужас, а и чекам 15 да дојде да се опарам, па расположена за дружба. Последната ја пропуштив.


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 755
   RE: Бран на Рингераја Дружење
11.1.2013 13:59:41   
Ikana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ummu_Ajna

nema problem bas navistina ke mi bide milo, a kade toa da dojdam? kade vie druzbata?



ИЗВОРНА ПОРАКА: luci RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: Ummu_Ajna

nema problem bas navistina ke mi bide milo, a kade toa da dojdam? kade vie druzbata?

ТУКА ќе се договориме




ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: Ummu_Ajna

nema problem bas navistina ke mi bide milo, a kade toa da dojdam? kade vie druzbata?


Па ние најчесто се собираме со деца во Астера. Тоа е кај Веро и Мекдоналдс - тафталиџе.


(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 756
   RE: Бран на Рингераја Дружење
11.1.2013 17:01:37   
Ummu_Ajna
e super jas sum cesto vo megdonls, vo aerodrom kaj si ziveam i vo toj megdonls sum idelo cesto posle kapistec sto e, nemate videno do sega ni edna tamo kako mene? jas cesto gledam rodendenski zabavi? idam slatkarnici nekoj i ete vi megdonls, ne po mesta kade ima alkohol

< Поракaта ја уредил Ummu_Ajna -- 11.1.2013 17:04:02 >


_____________________________

Inna Lilahi we inna ilejhi radziun

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 757
   RE: Бран на Рингераја Дружење
11.1.2013 17:19:24   
Maca25
Ако планирате со деца да одиме, тогаш единствен мекдоналдс со игротека ни е во Веро Центар. Не дека е на мекдоналдс игротеката, ама до него е user posted image ем деца ќе си играат, ем мами ќе си ручкаат user posted image јас сум за ама за после 17,30.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Ummu_Ajna)
Непосредна врска до пораките: 758
   RE: Бран на Рингераја Дружење
11.1.2013 17:34:28   
Ummu_Ajna
jas mnogu sakam da ve zapoznam, ama
ako ne vi smeta ja sum so feredze :) ama ne e problem jas koga jadam vo megdonls go krevam i jadam i svrtena sum nakaj ogledalata,
i nikoj ne me gleda si jadam si pijam kafe koga stanuvam da si odam go spustam :) e sega ja sum pusac:) edna od vas treba da me krije nadvor sepak stram mi e da me vidi nekoj so cigara a jas pokrijena hahaha

_____________________________

Inna Lilahi we inna ilejhi radziun

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 759
   RE: Бран на Рингераја Дружење
11.1.2013 23:43:12   
Beatris
Уму Ајна јас ќе те кријам како сакаш, донт бери гајле user posted image user posted image user posted image  Ти само дојди. Него може ја еден друг предлог да ви кажам а?

Ај да се собереме без деца да видиме раат малку, и муабет да се сврти како што треба и се, вака нема лезет

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Ummu_Ajna)
Непосредна врска до пораките: 760
   RE: Бран на Рингераја Дружење
11.1.2013 23:50:08   
deluxe
super!!! devojki ubavo ke si se druzite, zal mi e sto ne sum od sk inace bi sakala da ve zapoznaam.ajde slikajte se na druzbata i pustete nekoja fotka user posted image user posted image


_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 761
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 0:08:37   
Beatris
Да бе, порано се сликавме стално сега тикви варени! Мора да се опраиме user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 762
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 8:14:29   
Maca25
Јас сум за без деца!! не можам да го рпатам моено ѕверче што прави ви игротеката и да го пратам муабетот.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 763
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 10:57:37   
zzaa
i jas sakam da dojdam da ve zapoznam,no ako bide posle 17 casot,i ako najdam koj da mi ja cuva Eva,ako bideme bez deca ako ne so nejze ke dojdam,samo pisete za koj den tocno,ke mi bide milo da ve zapoznam pa i vie mene ve user posted image user posted image user posted image site

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 764
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 11:15:19   
Cipi Ripi
Би сакала да дојдам ама јас сум си лепенка со син ми...тешко без него. И се надевам нема да ме зезне како прошлата недела кога ми заспа како никогаш од 3 до 6 и пол.user posted image

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 765
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 12:09:43   
temjana
Ќе дојдам и јас ама гледајте по накај центар зошто со такси најверојатно ќе идам, без дете па да не ме чини таксито колку еден ручек во елитен ресторанuser posted image

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 766
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 12:20:53   
sandriana RR
Ако темпираме време попладне, после 17ч, превоз релација од Лисиче накај центар попатно нудам јас. Би било добро да не е вторник само user posted image

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 767
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 14:18:27   
deluxe
Jas od prilep nema sansi da dojdam cekam fotki vasi isto kako da sum dosla ke ve zapoznaam
pozzzz

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 768
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 15:30:52   
AnnaMolly RR
Женски, може и без деца, а? Па стварно на раат малку да се видиме.
А делукс, следниот пат кога ќе дојдам пак во Прилеп, правиме дружба со прилепчанки да се дружиме!

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 769
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 15:36:02   
deluxe
Sekako ke se sretneme povelete voPrilep nie tuka sme ,ke si napravime edna ubava druzba niz Prilepuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ve cekame sto poskoro!!!

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 770
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 17:04:54   
Џесика
Јас сум секогаш ЗА без деца, одамна не сме се збрале онака да се разгракаме хихихи... ми одговара било кое време, било каде...

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 771
   RE: Бран на Рингераја Дружење
12.1.2013 23:34:30   
Maca25
Ајде кажувајте кој ден и каде!!! Да договорам некој да ми го чува детето. Јас само не можам во пон. - на слава сум кај моите.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 772
   RE: Бран на Рингераја Дружење
13.1.2013 2:42:36   
Ummu_Ajna
i jas bi sakala da dojdam ama pocnav so ivf procedura od utre zdravje ke
bide sigurno gledanje ako gospod dade

_____________________________

Inna Lilahi we inna ilejhi radziun

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 773
   RE: Бран на Рингераја Дружење
16.1.2013 11:08:15   
Beatris
Во 17.00ч во АМГ ќе има 'оговарачка' дружба, кој е за - го чекаме со задоволство user posted image  Сега за сега доаѓаат: Натушка, Маца, Џесика, Темјана, Андрианче, Фиао... Може и да заборавив некој, како и да е, ред е и некој што никогаш не бил на дружба да ни се придружи!

П.С. После нема да може да се откачи од дружбите user posted image  Своеволно нормално!

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Ummu_Ajna)
Непосредна врска до пораките: 774
   RE: Бран на Рингераја Дружење
16.1.2013 11:21:30   
Cipi Ripi
Ова за денес? Што е АМГ? Со деца или без деца?

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 775
Страница:   <<   < Претходна страница  29 30 [31] 32 33   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  29 30 [31] 32 33   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?