|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 5 6 [7]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: што би му поклониле на членот пред тебе?
15.3.2013 11:59:13   
penelopa
викенд пакет за двајца во Терме Олимија

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 151
   RE: што би му поклониле на членот пред тебе?
15.3.2013 11:59:28   
temjanuska75
Odmor vo Mexico extra all inclusive i dzeparlak 5000 dolari

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 152
   RE: што би му поклониле на членот пред тебе?
27.12.2015 11:51:29   
marchi
epa eve blizat novogodisnite praznici (dodusa tie vekje stignaa user posted image ) pa slucajno ja najdov temava i si rekov zasto da ne ja razmrdame neliuser posted image na clenkata pred mene b idejki poretko sum ja citala i sretnuvala ovde i ne bi znaela sto saka bi i podarila nesto sto sepak ke i se dopadne. bi obezbedila vikend prestoj vo kicevo,mestovo za da se relaksira i odmori sto na sekomu toa mu e potrebno.da si gi vidi nasite prirodni ubavin i i da se nadisi cist vozduh,ne od gradot tuku od planinskite mesta

(Одговор на членот temjanuska75)
Непосредна врска до пораките: 153
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 5 6 [7]
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 5 6 [7]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?