|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Златно славејче
21.11.2015 18:21:34   
mommy_angels RR
Денес бевме на Златно славејче.Најпрво едно најголемо браво за Славејчињата,им се восхитувам на настапот.
Е сега нешто друго околу организацијата.Не знам зашто беше скратен бројот на концертите во споредба со другите години и зашто нема во недела,но да се организира ваков наста за мали деца е сулуда работа.ПРЕМНОГУ гужва,цело Скопје и плус децата од другите градови денес беа во салата Борис Трајковски.Премногу гужва,премногу народ,а се работи за мали деца.Сепак начинот со повеќе концерти ми е некако пологичен и попрактичен.Независно дали некој ова ќе го прочита и ќе размисли или не,јас морав да си кажам.Мене ме фати сафра ,а не па деца од 1 до 10 години user posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 76
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali gi podrzuvate sekogas vasite deca vo nivniot izbor?

Da (40%)

Ne (0%)

Ponekogas (60%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!