|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Среќен ТРЕТ роденден, Рингераја!
7.3.2012 19:41:07   
Ikana
Draga Ringeraja....
Ti blagodaram za kreativnosta!
Ostani odlicna!
Sreken rodenden! user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Среќен ТРЕТ роденден, Рингераја!
8.3.2012 13:00:31   
Felly RR
Среќен роденден, Рингераја!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Среќен ТРЕТ роденден, Рингераја!
18.4.2012 0:24:57   
Snow Queen
Со мало задоцнување,но сепак од се срце среќен родеден,уште поголем напредок да има на форумов,со многу повеќе дискусии,смеа радост и многу нови мамички

_____________________________

07.04.2006........до ден денес со саканиот сме лудо вљубени

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Среќен ТРЕТ роденден, Рингераја!
18.4.2012 9:00:38   
big_mama817
среќен роденден Рингераја повеќе да се множиш соuser posted image user posted image user posted image членови и уште долго долго да бидеш со нас

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот Snow Queen)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 7:35:54   
Палешка РР
Среќен шести роденден Рингераја.мк!
Да си ни вечна, убава и среќна!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 9:14:07   
sandriana RR
Среќен роденден другарке user posted image .
Секоја година се побројна и посреќна да ни бидеш!

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 10:03:40   
chery33
user posted image SREKEN RODENDEN RINGERAJA.MK user posted image user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 10:30:31   
niki
oooooooo pa ovde imalo povod za slavenje
Sreken 6 rodenden Ringeraja, si dorasnala prvace da bidesuser posted image Golema da rastes i so nas da vekuvas, nie so tebe da ostarime i da docekame i za vnuci da si pisuvame
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. smenete i go naslovov na temava

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот chery33)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 10:46:20   
Felly RR
Среќен роденден наша најмила Рингераја.мк user posted image и да си го славиш уште мноооооооооогу години, а секоја година повесела и побројна!!!


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 10:46:21   
LoveableMe RR
среќен и уште многу години да славимеuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 10:49:57   
bucko mal
Sreken rodenden Ringeraja! Vechna da si ni user posted image user posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 10:52:29   
Hopeful RR
Среќен роденден Рингераја, да славиме уште многу години заедно и да го продолжиме убавото дружење! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 11:49:44   
mommy_angels RR
Среќен роденден мила,засекогаш да си ни тука и само успеси да редиш!!!!
user posted image

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 13:16:27   
lukajana RR
Среќен роденден Рингераја уште многу години да не собираш на дружба да ни даваш среќа и утехаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 14:00:05   
Melanija RR
user posted image

Уште многу да си дочекаш а и ние со тебе, во радост и тага секој ден заедно user posted image

user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 14:47:37   
AneLav RR
Среќен 6-ти роденден РИНГЕРАЈА!!!!
user posted image

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 15:30:51   
scared RR
Среќен роденден Рингераја, уште многу родендени да ти славиме, затоа што си ни потребна user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 15:45:57   
gina
sreken rodenden Ringeraja user posted image uste mnogu rodendeni da slavimeuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
5.3.2015 21:34:57   
Defne90 RR
Среќен роденден мила Рингераја да славиш уште многу многу години и да не советуваш,радуваш и сплотуваш и во радост и во тага.Затоа што ти си таа што секогаш е тука за нас и со нас.Те сакам мила Рингераја.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
6.3.2015 0:13:32   
deluxe
Sreken rodenden mila Ringeraja, da bides vecna!!

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Среќен ШЕСТИ роденден, Рингераја!
6.3.2015 0:26:36   
Snowhite RR
Sreken rodenden nasa mila ringeraja, uste mnogu godini da docekas so nas, a i nie so tebe i so uste mnogu novi clenovi, majki, i idni majki, nevesti i idni nevesti, pa i babi i svekrvi i idni babi i svekrvi. Vecna da siuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Среќен СЕДМИ роденден, Рингераја!
5.3.2016 17:13:03   
mommy_angels RR
Среќен роденден мила наша.Ти благодарам што постоиш user posted image user posted image user posted image
user posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Среќен СЕДМИ роденден, Рингераја!
5.3.2016 21:41:58   
Snowhite RR
Среќен роденден мила рр, ако беше дете сега ќе беше прваче :) така ти си нашето учениче иако ние сешто научивме од тебе, ти си нашиот учител, а ние твоите ученици, уште многу да учиме од тебе и уште многу генерации да учат

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Среќен СЕДМИ роденден, Рингераја!
7.3.2016 16:00:12   
Veronica_Lia
So malo zadocnuvanje, no najiskreni zelbi za sekogas da e tuka so nas kako i do sega i go cestitam rodendenot na RR user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 49
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:


Анкета

разгалувања
детенце

Дали премногу ги разгалувате вашите деца?

Да,секогаш. (50%)

Не (0%)

понекогаш. (50%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!