|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  45 46 47 48 [49]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Животинско царство
20.3.2016 20:41:00   
Mela@Ina
Mi falat ZC 9,20,21,26,44,47,50,55,62,64,71,95,102,121,129,154,173,174,180
,189,190,196,198,204,205,219,221,226,229,232,238,239,244,245 i 247.
Duplikati ZC 1,5,11,22,23,28,29,37,43,48,49,53,60,63,66,67,69,73,76,78,79,83
,86,90,93,96,99,103,104,108,112,116,118,119,120,123,126,128,134,141,143
,146,153,159,161,163,164,165,166,168,170,171,176,178,194,201,203,208,209
,216,224,228,231,233,236,237.

(Одговор на членот Anitiste)
Непосредна врска до пораките: 1201
   RE: Животинско царство
24.3.2016 21:24:50   
Mela@Ina

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mela@Ina

Mi falat ZC 9,20,21,26,44,47,50,55,62,64,71,95,102,121,129,154,
173,174,180,189,190,196,198,204,205,219,221,226,229,232,238
,239,245 i 247.
Duplikati ZC 1,5,11,22,23,24,28,29,37,43,48,49,53,60,63,66,67,
68,69,73,76,78,79,83,86,90,93,96,98,99,103,104,108,112,116
,118,119,120,123,126,128,134,141,143,146,153,158,159,161,
163,164,165,166,168,170,171,176,178,188,194,201,203,208,
209,216,224,228,231,233,236,237.


(Одговор на членот Mela@Ina)
Непосредна врска до пораките: 1202
   RE: Животинско царство
27.4.2016 0:14:44   
Flamer
Ми фалит уште едно сликиче 169 ако го има некој нека ми пише ги имам скоро сите за замена user posted image

(Одговор на членот Mela@Ina)
Непосредна врска до пораките: 1203
   RE: Животинско царство
13.6.2016 10:55:22   
kokibt
Falat: 42,180,181,202,237

Dupli: 10,13,20,22,25,26,43,67,71,74,86, 94, 97, 101,104,105,107,110,116,126,127,128, 134, 152,156,157,164,170,194,195,196,200,206,230,236,250.

(Одговор на членот Flamer)
Непосредна врска до пораките: 1204
   RE: Животинско царство
6.8.2016 12:54:57   
kokibt
Falat 180,181,237

Dupli9,10,11,13,20,22,25,26,27,37,41,43,57,67,71,74
,81,86,87,94,97,101,104,105,106,107,110,116,117,126,
127,128,134,139,142,152,156,164,169,171,172,194,195,
196,199,200,201,202,206,229,230,231,232,236,250.

(Одговор на членот kokibt)
Непосредна врска до пораките: 1205
   RE: Животинско царство
6.10.2016 15:34:12   
Ananka
Здраво на сите ми фалат следните сликички од Албумот животинско царство ( Стариот) 50/58/61/71/96/110/150/161/162/182/233/240/242/250 ги имам скоро сите за замена. Ве молам за информација.

(Одговор на членот kokibt)
Непосредна врска до пораките: 1206
   RE: Животинско царство
11.10.2016 9:16:03   
kokibt

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ananka

Здраво на сите ми фалат следните сликички од Албумот животинско царство ( Стариот) 50/58/61/71/96/110/150/161/162/182/233/240/242/250 ги имам скоро сите за замена. Ве молам за информација.

Imam 50,71,110 mi trebaat 55,58,109,172,180,181

(Одговор на членот Ananka)
Непосредна врска до пораките: 1207
Страница:   <<   < Претходна страница  45 46 47 48 [49]
Страница: <<   < Претходна страница  45 46 47 48 [49]
Оди на:


Анкета

Мојот живот има смисла поради....
kikicka

Животот е еден!

Фамилијата и моите деца (62%)

Убавините кој ни ги пружи живото (18%)

Вербата во Бога (13%)

Кој рекол дека има смисла?? (7%)


Број на сите гласови: 104

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!