|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 [12] 13 14   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Новости на РР
25.3.2011 22:31:11   
Tanjat7880
V O O D U S H E V E N A SUMuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот strelec 8)
Непосредна врска до пораките: 276
   RE: Новости на РР
30.3.2011 16:59:16   
Палешка РР
Супер помош се алатките најгоре на страницата. user posted image
Браво за програмерите и апел до нив да дојдат на следната средба да се запознаеме user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 277
   RE: Новости на РР
30.3.2011 20:51:58   
Snowhite RR
Алатките супер, ама јас се отепав од барање на алатката форуми, помислив дека нешто компјутерот не ми е во ред, ја нема вчитано страницата како што треба. И сега како да влегувам на форумите, освен на „погледни ги сите форуми“? Има друго копче или тоа е само?

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 278
   RE: Новости на РР
30.3.2011 22:20:46   
Џесика
ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

Алатките супер, ама јас се отепав од барање на алатката форуми, помислив дека нешто компјутерот не ми е во ред, ја нема вчитано страницата како што треба. И сега како да влегувам на форумите, освен на „погледни ги сите форуми“? Има друго копче или тоа е само?


И мене ми фали...


_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 279
   RE: Новости на РР
31.3.2011 10:02:19   
Julie1
ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

Алатките супер, ама јас се отепав од барање на алатката форуми, помислив дека нешто компјутерот не ми е во ред, ја нема вчитано страницата како што треба. И сега како да влегувам на форумите, освен на „погледни ги сите форуми“? Има друго копче или тоа е само?


И мене ми фали...



Ќе биде додадена оваа алатка  во горното мени user posted image


_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 280
   RE: Новости на РР
31.3.2011 10:21:08   
ben10
super e noviot izgled nrruser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 281
   RE: Новости на РР
31.3.2011 12:23:13   
Julie1
ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

Алатките супер, ама јас се отепав од барање на алатката форуми, помислив дека нешто компјутерот не ми е во ред, ја нема вчитано страницата како што треба. И сега како да влегувам на форумите, освен на „погледни ги сите форуми“? Има друго копче или тоа е само?


И мене ми фали...



Ќе биде додадена оваа алатка  во горното мени user posted image



Имаме форуми во горното мени user posted image


_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 282
   RE: Новости на РР
2.4.2011 17:06:16   
Snowhite RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

Алатките супер, ама јас се отепав од барање на алатката форуми, помислив дека нешто компјутерот не ми е во ред, ја нема вчитано страницата како што треба. И сега како да влегувам на форумите, освен на „погледни ги сите форуми“? Има друго копче или тоа е само?


И мене ми фали...



Ќе биде додадена оваа алатка  во горното мени user posted image



Имаме форуми во горното мени user posted image



Пред некој ден видов дека има форуми во новото мени, ама сега пак го немаuser posted image или нема дека сум на мозила? Како и да е, мислам дека треба да го има на сите пребарувачи


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 283
   RE: Новости на РР
2.4.2011 17:34:28   
Julie1
ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

Алатките супер, ама јас се отепав од барање на алатката форуми, помислив дека нешто компјутерот не ми е во ред, ја нема вчитано страницата како што треба. И сега како да влегувам на форумите, освен на „погледни ги сите форуми“? Има друго копче или тоа е само?


И мене ми фали...



Ќе биде додадена оваа алатка  во горното мени user posted image



Имаме форуми во горното мени user posted image



Пред некој ден видов дека има форуми во новото мени, ама сега пак го немаuser posted image или нема дека сум на мозила? Како и да е, мислам дека треба да го има на сите пребарувачи



И јас користам мозила и го има на новото мени. На сите пребарувачи има.


_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 284
   RE: Новости на РР
2.4.2011 17:41:37   
Viktori
Го има и на Sea Monkey...

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 285
   RE: Новости на РР
2.4.2011 17:42:15   
Snowhite RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

Алатките супер, ама јас се отепав од барање на алатката форуми, помислив дека нешто компјутерот не ми е во ред, ја нема вчитано страницата како што треба. И сега како да влегувам на форумите, освен на „погледни ги сите форуми“? Има друго копче или тоа е само?


И мене ми фали...



Ќе биде додадена оваа алатка  во горното мени user posted image



Имаме форуми во горното мени user posted image



Пред некој ден видов дека има форуми во новото мени, ама сега пак го немаuser posted image или нема дека сум на мозила? Како и да е, мислам дека треба да го има на сите пребарувачи



И јас користам мозила и го има на новото мени. На сите пребарувачи има.



Ете и на IE проверив го нема, ај ќе видам од дома дали има, на овој компјутер на работа немаuser posted image


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 286
   RE: Новости на РР
2.4.2011 18:33:47   
Палешка РР
Има алатка Форуми, последна е...еве јас отворив преку сите можни пребарувачи што ги имам user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 287
   RE: Новости на РР
5.4.2011 23:50:09   
Snowhite RR
Не разбирам, дома на компјутеров има алатка форуми, а на работа на двата компјутери пробав, немаuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 288
   RE: Новости на РР
16.6.2011 21:27:58   
Julie1
Поради проблем со анкетите и поставување на секакви анкети кои не доликуваат, од сега истите нема да бидат анонимни, покрај секоја анкета ќе стои и корисничкото име на оној кој ја пишува.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 289
   RE: Новости на РР
16.6.2011 23:26:20   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

Поради проблем со анкетите и поставување на секакви анкети кои не доликуваат, од сега истите нема да бидат анонимни, покрај секоја анкета ќе стои и корисничкото име на оној кој ја пишува.


Tребаше малку порано да се направи ова. Не дуго, ме интересираше која најчесто маж и ја "присилува" на секс, (божем таа не сака, нели, ама на нас не ни телнува на таква работа, пу пу скраја да е, ние само децата и садовите ги гледаме user posted image ), која е засекирана зошто ние не го сакаме грчкиот јазик и имаше уште една две прајслес анкети user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 290
   RE: Новости на РР
17.6.2011 9:24:01   
temjana
user posted image user posted image user posted image ме изнасмеавте ама мислам дека сепак требаше да ги оставите ваквите бесценети анкети и да гласаме за нивuser posted image најидиотска анкета на неделата, месецот како и да еuser posted image

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 291
   RE: Новости на РР
20.6.2011 14:42:40   
Maca25
Нашата убава летна Рингераја!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 292
   RE: Новости на РР
20.6.2011 14:56:39   
Natuska85
Многу ни е убава нашата нова  РР! Како праска ми е слаткаuser posted image user posted image user posted image user posted image .Мх,мх ќе ја изедамuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 293
   RE: Новости на РР
20.6.2011 15:16:47   
zapce
user posted image user posted image Novata stranica osvezuva, mmmmmmmmmm mi mirisa na tolku ocekuvanoto letuser posted image ooooooooooooooooooo

_____________________________

Ако не сум за себе - кој ќе биде за мене?
Ако сум само за себе - што сум јас?
Ако не сега - кога?

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 294
   RE: Новости на РР
20.6.2011 20:31:23   
mama26
navistina nezna boicka osvezuvacki bravouser posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот zapce)
Непосредна врска до пораките: 295
   RE: Новости на РР
3.9.2011 11:04:01   
Julie1
Веќе многу од нас ја видоа новата Рубрика на Рингераја Learn English Kids, која Рингераја ја изработи заедно со Британски совет. Рубриката има за цел да го потикне изучувањето на англискиот јазик уште од мали нозе и да им помогне на родителите да имаат бесплатни алатки за да ги насочат децата во изучување на англискиот јазик, кој сигурно во животот ќе им биде повеќе од потребен. Поминете заедничко време со своите деца и помогнете им да го совладаат англискиот јазик уште додека се мали.



_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 296
   RE: Новости на РР
3.9.2011 11:36:46   
Martins mom
Одлична новостuser posted image user posted image user posted image Ми се допаѓа!user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 297
   RE: Новости на РР
5.9.2011 15:05:02   
tnade
user posted image user posted image nemam kometrar, brilijantna ideja

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 298
   RE: Новости на РР
6.9.2011 8:36:11   
AnnaMolly RR
Ова е одлична идеја! Како и секогаш, браво за Рингераја!

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот tnade)
Непосредна врска до пораките: 299
   RE: Новости на РР
27.9.2011 9:53:44   
Felly RR
Стигна есента и на РР user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 300
Страница:   <<   < Претходна страница  10 11 [12] 13 14   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 [12] 13 14   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?