|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   iminja
26.10.2018 12:52:25   
Dzulijovan
eve moj predlog na iminja:Meri,Srna,Stela,Sara,Solza,Sonja,Anastasija,Izabela,Mirjana,Rebeka,Iskra,Jana,Julija,Krista,Ines,Lina,Lora,Eliza,Bisera,Delfina,Stiv,Samoil,Simon,Marko,Aleksandar,Filip,David,Romeo,Nikola,Stefan,Aron,Hristo,Avram,Jane,Jovan,
Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Kako da se vika?
JasminaAngela

Kako da se vika?

Georgij (27%)

Ivan (42%)

Gorjan (31%)


Број на сите гласови: 153

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!