|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   гушкање
30.5.2009 11:05:20   
mami
имате периоди кога најмногу сакате само да се гушкате? безсекс без ништо друго, само да лежите во прегратка на саканиот и да ги почувствувате неговите/нејзините раце околу вас? Мене некогаш ми треба само тоа, да се стопам во неговата прегратка и да ги почувстувам неговите раце како цврсто ме гушкаат...
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: гушкање
30.5.2009 11:18:02   
Еца
Ма секој слободен момент го користам максимално за гушкање, сега еве ја гледам и Мартина, иста е... Само да се гали, гушка, за разлика од татко и кој е ледено доба цел живот, ама кај со нас двете ќе излезе на крај, па и ова рекоа женско, леле леле  user posted image
user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: гушкање
30.5.2009 11:21:56   
mami
и јас сум иста...мм и не толку многу ама покрај мене и Лука нема бегање..Лука обавезно пред да заспие мора да се гушка со двајцата, нема шанси едниот да му киднеuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: гушкање
5.12.2009 1:03:36   
mami
еве откако ни се случи трагедијата дома јас сакам само да се стопам кај него во прегратка и да молчам..ништо не ми се прави, само да го почувствувам блиску до мене..
како стоите вие на тоа поле? ви доаѓа така да се гушкате без желба за ништо повеќе?

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: гушкање
5.12.2009 1:07:23   
Bogdancanka
ааааааууууууу јас сум мнијак за гушкање без разлика дали е тоа со мм или со еден од внучињата обожавам и сакам да се гушкам.ММ не е баш многу по гушкањето али под кожа му влегувам и има гушкањеuser posted image user posted image user posted image сакам да се гушкам 

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: гушкање
5.12.2009 1:37:23   
nadica
обожавам да се гушкам и галам а исто и тој прекрасно ни е user posted image user posted image user posted image

и надица сака ама еден по еден не гушка многу и сме двајцата заедно user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 6
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?