|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Лето 2012
5.3.2012 15:19:56   
kikicka
user posted image user posted image
Го погоди на крај ,мене Савана ми пишаа ги прашав за фурка овој хотелов што ми го кажа наташа и рекоа понуди крај на неделава ке имале па ке ме известат. Овој мм некако ич не е загреан за ваму ми го пука филмот ама нека нека има време јас ке мозгам до мај некако да одиме фурка не за друго друштвото ке е Закон !

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Лето 2012
5.3.2012 15:32:08   
Mimushka
Она од Турција стварно рај за очи и душа.Колку е далеку од Скопје?Со цени како се?
А дали некој ке оди во Албанија летово или бил ли некој во скоро време?

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Лето 2012
18.3.2012 1:27:11   
brineta88
Дали некој ќе може да ми каже како се движат цените во неа врасна за сместување и остало

_____________________________

Women were made from a man''''''''''''''''s rib, not from his head to be superior, not from his feet to be walked on, but from his side to be equal, from under his arm to be protected and from next to his heart to be loved...

(Одговор на членот Mimushka)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Лето 2012
18.3.2012 10:58:41   
Annet
pred dve godini bevme vo septemvri 180 evra plativme za 3krevetna soba i pat ,e.nemase 2 krevetni zatoa zemavme pokomotno,preku TA Bran od Prilep,mn ubav apartman imavme najgolem bese vo vikala,so kujna kupatilo i soba za spienje,kukjata i sobata ne bea oddeleni,so sank samo,ama ubavo bese,na prizemje i ubav golem dvor,za so detet e mnogu ubav,Vilata se vika NIKIuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: brineta88

Дали некој ќе може да ми каже како се движат цените во неа врасна за сместување и остало



< Поракaта ја уредил Annet -- 18.3.2012 10:59:20 >

(Одговор на членот brineta88)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Лето 2012
19.3.2012 16:25:59   
kikicka
леле Савана имаат понуда и за во Сани бич и за во фурка Хотелот Халкидики РОјал с паа да видам мажле шо иманамислено сакам фурка да сменам малку ама ке видеме .Цените се убави не е скапо во фурка околу 26 е почетна цена до 80 евра стига а во сани е од 100 па надаље! АМА за САНИ можам да кажам дека е рај и плажа и хотел и се.

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Лето 2012
19.3.2012 20:01:30   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

леле Савана имаат понуда и за во Сани бич и за во фурка Хотелот Халкидики РОјал с паа да видам мажле шо иманамислено сакам фурка да сменам малку ама ке видеме .Цените се убави не е скапо во фурка околу 26 е почетна цена до 80 евра стига а во сани е од 100 па надаље! АМА за САНИ можам да кажам дека е рај и плажа и хотел и се.


eeee Sani....top najtop...ajde smenete mesto elate u Furka...obavezno kje se ide u Sani eden den...

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Лето 2012
19.3.2012 20:45:56   
Ina11
Koj e raspolozen za Sani, da znaete Netbej imaat sekogas najdobri ponudi za tamu,a isto mesto od rangot na Sani mozam da go preporacam Oceania Club :)
Nie uste se mislime, definitivno ke bide Grcija i toa vo avgust, taman da prkneme malku :) Za mesto poveke opcii doagaat vo predvid pa ke vidime.

_____________________________

17.01.2008
26.11.2011

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Лето 2012
19.3.2012 20:49:21   
elenak
Дали некој ќе може да ми каже како се движат цените во неа врасна за сместување и остало

Зависи кој период сакате да одите. Во шпиц сезона се повисоки цените и ако сакаш на прв ред соба веднаш до плажа исто е поскапо. Инаку за двокреветни соби мислам оти нема поефтино од 30-40 евра, а апартманите се од 50 па нагоре. Ние земаме на втор ред апартман голем( цел спрат) со две спални, голема кујна, остава, купатило исто многу големо, две тераси, со дворче со лулашки и скара за 60 евра и тоа јули или август, во гужвата. Ова на сопствена режија, не сум била никогаш преку агенција.

(Одговор на членот brineta88)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Лето 2012
20.3.2012 9:07:36   
Octavia
Во Неа Врасна минатото лето плаќавме 80 (или 85 user posted image ) евра/ден апартман во првиот ред (на сама плажа, буквално), простран, како мало станче, две спални, ходник, купатило, кујна со трпезарија и тераса, клима, ТВ (само не беше со поглед на море user posted image ). Оваа цена беше за средината на јули.

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Лето 2012
20.3.2012 9:14:01   
JovanaJ
Nie lani vo Nea Vrasna imavme malo apartmance za 45 evra denvno. Znaci spalna , kujna i kupatilo. Na prizemje so dvor. Ubavoto bese toa sto vo dvorot ima golemi drvja i senka znaci vo bilo koj period od denot. Kukata bese na samata plaza, znaci prv red. Ama sega gledam deka za ovaa godina vo istiot termin (pocetok na Avgust) se pokaceni cenite i sega e 65 evra. Ne sme pocnale da razgleduvame ponudi uste pa neznam dali pokacuvanje ima onaka opsto kaj site ili samo ovie apartmani se pokaceni za ovaa sezona...

_____________________________

You can never make the same mistake twice, the second time you make it it''s no longer a mistake, it''s a choice!

(Одговор на членот Octavia)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Лето 2012
20.3.2012 9:35:37   
kikicka
Абе и вас ке ве карам избрзавте ама ај...во Сани за во фамилјарна соба од 90 квадрати исто како студиата сто се во вилите за 70 евра изпаѓа и тоасо појадок и вечера и ефтино е стварно се исплаќа во таков хотел. цела соба е 140евра за 4 лица
ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance


ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

леле Савана имаат понуда и за во Сани бич и за во фурка Хотелот Халкидики РОјал с паа да видам мажле шо иманамислено сакам фурка да сменам малку ама ке видеме .Цените се убави не е скапо во фурка околу 26 е почетна цена до 80 евра стига а во сани е од 100 па надаље! АМА за САНИ можам да кажам дека е рај и плажа и хотел и се.


eeee Sani....top najtop...ajde smenete mesto elate u Furka...obavezno kje se ide u Sani eden den...



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Лето 2012
20.3.2012 9:57:12   
Natuska85
Кикичке како и да е во Сани е изгор скапо за таму да го поминеш цел одмор,за Македонци не е,е е сеа вие дека сте странци може и ќе ви одговараат ценитеееuser posted image user posted image user posted image user posted image . Шала на страна стварно знам дека е изгор така да ние туто комплето рингерајки,рингерајковциuser posted image и рингерајчињата на ден два сигурно ќе препариме во Сани,а ќе си спиеме во Фуркаuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Лето 2012
25.3.2012 1:43:22   
ananikol
user posted image


Nie letoto ovaa godina ke go pominime doma kako i zimata na istata plaza

user posted image

Eve veke se stopluva..podgotveni smeuser posted image

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Лето 2012
26.3.2012 11:19:17   
vale*
PRIJATNO SUM IZNENADENA KOLKU MNOGU IMA ZAINTERESIRano za odmor.a seuste e rano. nie uplativme uste vo januari vednas stom ja izvadi savana ponudata od 03-06do17-06 vo polihrono.sakam da kazam deka ovaa god. znaitlno se pokaceni cenite vo juni.nie so savana odime nekolku god. i ovaa god,e mnogu poskapo.inaku i falkon ima mnogu ubavi ponudi. grcija e preubava za so mali deca i plus mngu e blisku za 3 saati si so kola od kracite .pozd

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Лето 2012
5.4.2012 9:26:09   
bosa
Ние најверојатно оваа лето ќе одмараме на Халкидики, но точно на кое место, не сме одлучиле.
Се мислам за Неа Потидеа, дали некој бил, таму, какво е местото, има ли можност за забава на децата, каква е плажата, водата и сл.

(Одговор на членот vale*)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Лето 2012
5.4.2012 9:35:41   
Mihaela 2010
Bosa nie lani,potocno na 1 septemvri bevme tamo,i da ti kazam ubavo si pominavme.Znaci nemase voopsto guzva,se bea bracni parovi so mali deca,i stvarno isteravme ubav odmor.Mirno tivko mestence,vodata bese ubava,sega ne nesto posebno najdobra ama pa zatoa odevme vo Sani Bic edno 8-10 km odaleceno i tamo e bozji raj,i pesok i voda bistra.Inaku ne ocekuj vo Nea Potidea nekoj poseben nokjen zivot,ima kafici picerii,malo parkce za decinja i to..

(Одговор на членот bosa)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Лето 2012
5.4.2012 10:54:33   
bosa
Ние нема да одиме со кола, да би били со кола сигурно ќе тркневме до Сани бич или до Неа Мауданиа, тие се блиску до Неа Потидеа, но дали има можност со автобуси да се иде до другите соседни места, дали имаш сознанија Михаела, со такси сигурно е скапо! Ти благодарам на одговорот! поздравче

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Лето 2012
9.4.2012 12:02:46   
dostickage
Nie uplativme vo petokot za vo Hanioti 9-16 juni.
Vo hotel Tropical so dorucek i vecera.
Posto fativme early booking si dobivme i 20% popust i ni dojde super.
Inace odime peku TA Pet.
Hope deka kje si pomineme ubavo

(Одговор на членот bosa)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Лето 2012
13.4.2012 13:21:11   
Melanija RR
Тешко дека ќе видиме море годинава од се и сешто трошоци.
Туку ми се уврте во глава барем викенд во Негорски бањи?Има некој искуство,бил,чул од некој?

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Лето 2012
13.4.2012 13:27:10   
Pepelaska *
Негорски бањи е прекрасно место, е сега јас не сумпрестојувала таму ама сум чула дека престојот и сместувањето се добри а местото е рај за душа.Не знам со кои зборови да го опишам.

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Лето 2012
13.4.2012 13:48:39   
Melanija RR
На нивната страна има убави слики,мир,природа,и има 3 хотели Јасен,Илинден и Божур,три различни стандарди со понуди од полнпансион или полу.незнам дали во цената спаѓаа некој од третманите или не.Фаќа окце за природатаuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Лето 2012
13.4.2012 14:18:32   
Kockicka
A gledam zainteresirani za mojot kraj pa da si pofalam Negorski banji e super mesto so mnogu zeleniloooooo i super parkce so igracki za malite ringajajcinja za cenite bas ne sum informirana no znam deka koristejneto na baznot so topla voda i ne bese nesto skapo i da ne e vkluceno vo cenata kolku st se sekavam nekade okolu 100 denari bese no ne me sfakajte zdravo za gotovo.A koj ke doaga na kaj negorci blago bi im preporacala i da fatat na kaj patot bogdanci dojran kade sto se naoga i eden prekrasen ribnik so prekrasen restoran i mnogu patki satki i isto prekrasna priroda Lele se otepav falejki ja Gevgelija ama pa stvarno ni e ubava user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Лето 2012
16.4.2012 23:18:50   
Melanija RR
Kockicka фала за информацијата,а штом е за фалење само фали user posted image па може идеи и за околината таму

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Kockicka)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Лето 2012
17.4.2012 15:30:36   
kikicka
Цуриии во ФУРКААА идам и јасс конечно мм се одлучи ,најдовме убав хотел само незнам дали ке сме близу вас може ке сме на 500м или 300 оддалечени ама нема врска ке биде иди ми дојди ми битно таму ке смее сите заедноuser posted image user posted image user posted image едвај чекам да дојде јуни!! ЈУПИИИИИИИИИИИИИИ

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Лето 2012
17.4.2012 16:20:32   
Natuska85
Фурка има да грмииии од рингерајкитеuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Natuska85 RR -- 17.4.2012 16:21:23 >


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?