|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Секс на работно место
14.8.2009 15:19:19   
mami
Сте го имале? Сонувате за такво нешто? Како си поминавте?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Секс на работно место
14.8.2009 15:24:18   
Еца
Не сум го имала, а да сонувам, само кога јас и маж ми ќе бидеме колеги и ќе работиме во иста фирма, а тоа можеби и ќе се случи еден денuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Секс на работно место
14.8.2009 15:24:39   
big_mama817
mami ova petocki si raspolezena za vakva tema pred vikend auser posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Секс на работно место
14.8.2009 15:27:07   
big_mama817
a za temata ne ne sum mala a bas nesto ne sum za takva avantura znaes kako vikata rabotata i zadovolstvoto ne odat zaedno user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Секс на работно место
14.8.2009 15:27:55   
big_mama817
tehnicka greska ne mala tuku imala user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Секс на работно место
14.8.2009 19:46:14   
Natasha5
Mami interesna tema.Ama jas nema sansi bidejki rabotam so deca neli?user posted image Inace so maz mi sme kolegi ama ,kako sto vika Elena,ama sepak nema sansiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Секс на работно место
14.8.2009 20:51:37   
mami
епа морав малку петочки да ви отворам фантазииuser posted image user posted image user posted image user posted image јас сум имала и да ви кажам мнооооогу е добро. Работев во тур. агенција и мм знаеше да дојде при крај на раб.време да ме собере за во град и заклучував канцеларија и нормално, знаете што следи...мислам дека тоа бирото да знае да збори има многу да раскажуваuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Секс на работно место
15.8.2009 11:20:31   
profesorica
Da sum go imala, porano rabotev vo edna firma kade sto cesto bev sama i znaese da mi dojde mm vo poseta.toa kancelarijata bese na dva sprata pa cesto i na skalite praktikuvavme user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Секс на работно место
15.8.2009 11:29:59   
niki
Lani rabotevme zaedno so mm ama vo razlicni smeni ama nisto  od seksot, nemase moznost, inaku ke vi recev sega ete seks na rabotno mesto uste i so kolega, hahaha......
Se e dobro covek da proba........

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Секс на работно место
25.8.2009 14:15:29   
mami
се треба да се провери и види и проба..ако не го бива местото за секс, не го бива и за работаuser posted image user posted image user posted image user posted image се шалам немојте погрешно да ме сфатите, ама после секс на работното место мислам дека ти е поинтересно да си таму, не ти е досадно зошто секогаш ке си имаш некој убав спомен за да се секаваш. На пр. си го гледаш бирото и ти текнува колку добро било и веднаш си порасположен

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Секс на работно место
26.8.2009 8:18:44   
Палешка РР
user posted image user posted image user posted image

Интересна идеја. Јас и маж ми работиме во иста фирма user posted image user posted image user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Секс на работно место
26.8.2009 8:40:18   
mami
и не сте го искористиле тоа досега Палешке? ауу срамотаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Секс на работно место
26.8.2009 8:55:16   
Палешка РР
Секаде има камери. Ама јас можам некоја да исклучам user posted image  user posted image  user posted image
Ауууууу засрамота, досега не ми текнало user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Секс на работно место
26.8.2009 9:03:28   
mami
а ти уште си тука со нас???ајде оди таму исклучи некоја камера, фати го мт во тесно user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Секс на работно место
26.8.2009 9:05:59   
Палешка РР
Готово, ме нема user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Секс на работно место
1.9.2009 10:00:58   
ivanaa
Во канцеларија

Ако имате своја канцеларија на работа – по можност со брава за заклучување, искористете го тоа. Тоа е забрането место за секс, а сите знаеме дека забранетото овошје е најслатко. Изненадете ја својата драга или драг со ручек во канцеларијата и десерт кој долго ќе го памти.user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Секс на работно место
5.3.2010 12:12:38   
mami
како што сум сама деновиве во канцеларија супер би било уште мм да немаше работа преку глава, па се застанува на муабет колку убаво би било да може да дојде

(Одговор на членот ivanaa)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Секс на работно место
5.3.2010 12:19:23   
Annabel
Кај мене на работа нема шанси, секаде има камериuser posted image .

А навистина би пробала, многу возбудливо ми изгледаuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Секс на работно место
5.3.2010 13:21:55   
BILE.F
Кај мм во канцеларија! Интересно е на биро! Па уште ако е малку пожестоко, летаат листови на сите страни, пенкала........! Сакам пак да ми се повтори!

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот Annabel)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Секс на работно место
5.3.2010 14:19:44   
profesorica
во оваа канцеларија кај што работам, тешко, има многу прозори а и работат многу луѓе околу, инаку зошто да не!!!

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Секс на работно место
7.3.2010 20:47:46   
fantom
Abe se ubavo,ama site kazuvate deka ste imale so mazite sex na rabotno mesto.Daj neka kaze nekoja iskreno kako izgleda toa so nekoj kolega,ili ti doaga "prijatelot" da te poseti na rabota a ti sama,klucot na vrata i uzivancija,adrenalinot stotka heheheh.Ta neli zabranetoto ovosje e najslatko.Ustvari sorry,zaboraviv jas deka tuka site sme verni i posteni zenskiuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Секс на работно место
7.3.2010 21:21:07   
Боцко
ИЗВОРНА ПОРАКА: fantom
Abe se ubavo,ama site kazuvate deka ste imale so mazite sex na rabotno mesto.Daj neka kaze nekoja iskreno kako izgleda toa so nekoj kolega,ili ti doaga "prijatelot" da te poseti na rabota a ti sama,klucot na vrata i uzivancija,adrenalinot stotka heheheh.Ta neli zabranetoto ovosje e najslatko.Ustvari sorry,zaboraviv jas deka tuka site sme verni i posteni zenskiuser posted image user posted image user posted image


потпис!

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот fantom)
Непосредна врска до пораките: 22
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?