|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Миом или тумор на папочната врвца....нешто по...
31.7.2010 15:50:24   
juki84
user posted image Najprvo pozdrav za site idni mamicki!! Jas sum recisi nova na sajtot,i mnogu mi se dopaga,ima mnogu ubavi raboti za koi mozam da naucam nesto..inaku jas sum bremena veke 16 nedela..i mnogu se izraduvavme  za bremenosta, bidejki vo isto vreme nesto poveke 20 ta nedela e bremena i mojata sestra..pred edna nedela taa bese na pregled..i pri pregledot na eho..na papocnata vrvca doktorot zabelezal dve mali topcinja..i ja isprati na pregled vo Drzavna bolnica..pri toa i tamu e konstantirano deka toa bile eden vid miomi ili t.n. tumorcinja na papocnata vrvca..inaku plodot normalno se razviva,megutoa se stravuva da  ne slucajno vo ponatamosniot period od bremenosta tie ne se zgolemuvaat,i ne go poprecuvaat dotokot na hrana i kislorod za plodot za negovo normalno razvivanje..sega narednata nedela e zakazana amniocinteza..zemanje od plodovata voda za da se ispita,mnogu sum zagrizena za zdravjeto na mojata sestra i za maliot zivot vo nea! Pozdrav,pa se nadevam ke mi kazete nesto poveke za toa 

< Поракaта ја уредил Тања -- 31.7.2010 23:00:37 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Миом или тумор на папочната врвца...нешто...
31.7.2010 17:31:05   
Maca25
јуки84 јас искрено прв пат слушам за вакво нешто и искрено се надевам дека се ќе биде во ред со сестра ти и со бебчето. ќе видам што можам да најдам на интернет, па ќе ти пишам ликнови каде да читаш и ти и сестра ти.

< Поракaта ја уредил Тања -- 31.7.2010 23:01:17 >


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот juki84)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?