|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Колку години сте разлика со вашиот сопруг?
20.11.2014 16:46:33   
scared RR
Ајде женички пишувајте колку сте разлика со вашите сакани, која разлика на години сметате дека е идеална. Дали поголемата разлика помеѓу мажот и жената носи проблеми, или е предност.

Јас и мм сме разлика 6 години. Според мене е таман, иако е постар од мене јас се осеќам како да сме врсници. Најверојатно е точно она тврдење дека мажите созреваат покасно. user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Колку години сте разлика со вашиот сопруг?
20.11.2014 16:50:37   
caciana
Ние сме разлика 2 години user posted image Па и не е некоја разлика user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Колку години сте разлика со вашиот сопруг?
20.11.2014 18:31:30   
Ki4iko
Јас и сопругот сме 5 години разлика,според мене совршена разлика во години user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Колку години сте разлика со вашиот сопруг?
20.11.2014 23:16:35   
bucko mal
Devojki,imame vakva tema. Postovite se premesteni TUKA


< Поракaта ја уредил bucko mal RR -- 20.11.2014 23:18:20 >


_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 4
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?