|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Nespienje kaj bebe
11.10.2015 19:37:03   
Cvet87
Zdr. Jas sum nova mama i clenka na forumov pa se nadevam ke spodeluvame iskustva za dobroto na nasite deca.
Imeno nie sme 56 dena i problem mi e sto malata mnogu tesko zaspiva. Posle cicanje zadremuva no koga ke ja stavam vo krevetce vednas se budi i place od sto se nervira i da ja krenam. Imate li slicno iskustvo i kako se spravuvate?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Nespienje kaj bebe
12.10.2015 11:32:18   
sandriana RR
Cvet87, добредојде на Рингерајаuser posted image . Верувам дека ќе имаме убава дружба и ќе си помагаме меѓусебно user posted image .
Ова со што се соочуваш во моментов е проблем на голем % новороденчиња и мајки. Тема за ваков проблем имаме ТУКА=КЛИК, исчитај ја, ќе најдеш многу корисни совети. Таму ќе го префрлам и твоето прашање.

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Cvet87)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?