|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Лажни ветувања
5.11.2012 15:04:19   
miana
Ајде да дискутираме на оваа тема...
Преку глава ми е од празни и лажни ветувања.
Дали кога ветувате нешто го исполнувате ? Дали себеси си ветувате и не исполнувате..Јас често пати си ветувам ,но не си исполнувам.
Многу пати ми ветиле и не исполниле.Што ви ветиле-не исполниле и ве погодило многу?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Лажни ветувања
5.11.2012 15:39:10   
mosa
Da si vetuvam deka ke go dovrsam fakultetot,no nikako da si go ispolnam vetenoto,si vetuvam deka ke pocnam da si se posvetuvam malku poveke na sebei od toa nisto.A me nervira mm koi sekoja godina mi go zaborava rodendenor i sekoja godina mi vetuva deka slednata nema da mi go zaboravi i pak zborava.I koga mi vetuva deka ke kupime nekoj sitni raboti,a nemi go ispolnuva vetenoto.

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Лажни ветувања
13.11.2012 13:17:44   
Mihaela 2010
Vo period sum koga mi e potrebna pomos,a dobivam samo lazni vetuvanja,a od bliskite toa sto go ocekuvav nisto ne ispadna....jas neznam koja im e celta na lugevo da ti vetuvaat nesto a pri toa da znaat deka ne mozat da go ispolnat...jas koga mozam nekomu da mu pomognam vetuvam i go zavrsuvam toa,koga nemozam si molcam....mi se gadi od takvite luge koi te matkaat vamu-tamo,jas neznam samo kako im se trosi tolkava energija na takvi raboti..ili pak toa gi hrani, gi ispolnuva....stvarno neznam

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?