|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Помогнете! За Кате!!!
7.11.2011 9:47:34   
Џесика
Катерина Јаневска, која има само 29 години, боледува од A-V malformatiocerebri reg.occiptalis или крварење во мозокот, за што е потребна итна операција во странство. Со донирање на 100 денари на телефонскиот број 070-143-173, 075/143-402, 077-143-402вие ќе помогнете во собирањето на потребните финансиски средства, кои семејството на Кате не може да ги обезбеди. Вашата хуманост значи надеж за Кате и нејзините најблиски...

< Поракaта ја уредил Џесика РР -- 7.11.2011 17:33:04 >


_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Помогнете! За Кате!!!
7.11.2011 9:54:19   
Џесика

ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика РР

Катерина Јаневска, која има само 29 години, боледува од A-V malformatiocerebri reg.occiptalis или крварење во мозокот, за што е потребна итна операција во странство. Со донирање на 100 денари на телефонскиот број 070-143-173, вие ќе помогнете во собирањето на потребните финансиски средства, кои семејството на Кате не може да ги обезбеди. Вашата хуманост значи надеж за Кате и нејзините најблиски...


Поракава кружи деновиве на фејсбук, Кате ми е другарка од средно школо, 4 години заедно седевме во клупа, оваа состојба ја има поминато еднаш кога беше и во кома извесен период, се оперираше еднаш во странство, среќа тогаш помина добро. Меѓутоа состојбата најверојатно се повторува... Ве молам помогнете кој може за другарка ми, најмила на цел свет!!! user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Помогнете! За Кате!!!
7.11.2011 10:11:41   
miana
Svrtev sega - telefonskiot broj ne postoi user posted image  

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Помогнете! За Кате!!!
7.11.2011 10:16:03   
AnnaMolly RR
miana, мислам дека само од т-мобиле може да се врти. Ако имаш број од друг оператор, затоа ти вика дека не постои.
Јас само што донирав. user posted image за Кате, побрзо да ни оздрави!


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Помогнете! За Кате!!!
7.11.2011 10:24:17   
taisa
dobro utro od mene sega i jas probav ne mozam od one i posakuvam pobrzo da ozdravi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Помогнете! За Кате!!!
7.11.2011 10:28:06   
mila28
dobro utro i od mene..eve sega donirav 100 den, i posakuvam uspesna operacija brgu  da se oporaviuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот taisa)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Помогнете! За Кате!!!
7.11.2011 10:30:21   
miana
ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

miana, мислам дека само од т-мобиле може да се врти. Ако имаш број од друг оператор, затоа ти вика дека не постои.
Јас само што донирав. user posted image за Кате, побрзо да ни оздрави!

Samo na VIP imam kredit...Dobro - vazno mi e deka se obidov i sakav da doniramm...I poskauvam brzo zakrepnuvanje...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Помогнете! За Кате!!!
7.11.2011 13:21:00   
Џесика
Ќе има број и на ВИП, во меѓувреме добивме број и од ОНЕ 075/143-402

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Помогнете! За Кате!!!
7.11.2011 13:35:26   
AnnaMolly RR
Јас пак донирав, овојпат од бројот на ОНЕ што го имам. 

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 9
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?