|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Спортски оскар
20.12.2009 22:47:51   
jovanka
Odlicna manifestacija koja voedno ke se vidat site uspesi na makedonskite sportisti vo drzavata i nadvor od nea.Bravo do site sportisti koi uspesno ni ja afirmiraat drzavata i uste pogolemi uspesi vo idnina.Mozebi nekoj od nasite mali soncenca ke go vidime kako uspesen sportist koj user posted image user posted image user posted image gordo ke ne prestavuva i ke osvojuva.

< Поракaта ја уредил Еца -- 21.12.2009 1:06:20 >


_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Спортски оскар
21.12.2009 1:10:22   
Еца
За тоа кои се бае номинирани на овој настан можете да видите ТУКА

Во организација на Агенцијата за млади и спорт вечер во спортската сала „Борис Трајковски“ се одржа манифестацијата „Спортски оскар 2009“.


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?