|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Видео: Снаа која ја подмлади свекрвата

Редакција Рингераја, 18.1.2016
Свекрвата по име Фен конечно прифатила да учествува во мејкап трансформацијата која и ја направи нејзината снаа
Клучни зборови:

/11


 

-Посакав мојата свекрва да биде мојот следен модел, по убедувањата конечно прифати, објаснува снаата.

Таа за своите години изгледа добро, па не требало многу труд за да изгледа помладо.

Целата трансформација и атмосферата погледнете ја во видеото:

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

На кафе со Слободанка Кузманова
Слободанка Кузманова од Неготино, 24 годишна студентка по психологија на Меѓународен Славјански Универзитет Гаврило Рома...
20
Одржување на жива елка во домот
Се повеќе луѓе купуваат жива елка за Новогодишните и Божиќните празници. Нејзината цена е висока, но целта идеална - нем...
4
На кафе кај @radishas_kitchendiaries
Не верувам дека постои некој кој во потрага по кулинарска инспирација, не го открил и испробал рецепт од прекрасниот фуд...
4
Интервју со Јасмина Трипуновски: Вежбајте!
Неодамна стана мајка и грижата околу новороденчето ти стана главна преокупација во животот. Но, едно нешто што сигурно т...
3
Анкета

Dali?
Jana9

Dali ste poveke za zavesi po doma ili venecijanki?

Zavesi (100%)

Venecijanki (0%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!