|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најнежното издание на Жизел Бундшен

Редакција Рингераја, 10.7.2013
Познатата манекенка Жизел Бундшен сподели миг од приватниот живот преку објавување фотографија на социјалните мрежи

image
/11


 

 

На неа таа се милува со својата седуммесечна ќерка Вивиен.
Нејзините обожаватели прокоментираа дека ова е најнежното издание во кое се појавила Жизел.
Вивиен е второ дете на манекенката и нејзиниот сопруг Том Бредиј. Тие се во брак од 2009 година. За кратко време го добија синот Бенџамин.

 

1

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Избираме најубава творба: Изабела Ѓурчиновски
Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати мајката на Изабела Ѓурч...
5
Великодушност
Великодушните луѓе ќе ја запомнат добрината која сте ја направиле за нив, а ќе ја заборават онаа која тие ја направиле з...
4
Што е булинг?
Булингот е секоја форма на непосакувано и агресивно однесување во училиштата, кое не застанува таму, туку продолжува да ...
4
Направи сам: Украси од солено тесто
Предлог за направи сам украси за Велигден - дрвце со украси во фирма на јајца, направени од солено тесто
4
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?