|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Костими за капење за трудници

Редакција Рингераја, 28.5.2012
Долгото топло лето е зад аголот, а тоа Ви дава изговор да одите на плажа и да го покажете Вашето стомаче во еден од овие прекрасни модели на костими за капење

image
/231


 

 

Само затоа што имате голем стомак не значи дека не можете да носите костим за капење. Вие сте внатре во себе човечко суштество.

Ако имате дводелни костими за капење, од пред бременоста, можете да ги искористите во комбинација со марама. Доколку не сакате да го сончате стомачето, или сакате да си купите нов костим за капење, постојат голем број на модели на располагање. Не плашете се да пробате различни модели, за да видите во кој ќе се чувствувате најдобро.

Има костими за капење кои се дизајнирани за да го покријат стомакот и задникот, ако не сакате да се гледа. Во зависност од Вашата висина, тие костими можат да ги покријат и бутовите.

Покажете ги своите труднички адути, покријте го стомакот, но малку повеќе извадете ги градите. Бидете секси трудница на плажа.

 

Ви претставуваме фотографии од некои костими за капење, кои ќе бидат во тренд ова лето.

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Турскиот заводник Бали бег е во врска?!
Уште една од светските неправди е дека и овој турски глумец е во стабилна врска и тоа, ни помалку ни повеќе туку со ќерк...
3
Интервју со Елена Ристеска
Пораснав, се променив, станав жена, но истата насмевка останува моето главно оружје
3
Истегнете се покрај компјутерот
Долгите периоди на седење покрај компјутерот или на работната маса се честа причина за појава на вкочанетост во рамената...
3
Секс диета
Американската ТВ ѕвезда Kerry McCloskey, во својата книга Ultimate Sex Diet, самата осмислила диета на база на секс со к...
3
Анкета

.
Jana9

Dali gaziranite sokovi se stetni?

Da (0%)

Ne (0%)

Mozebi (0%)


Број на сите гласови: 0

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!