|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Тамара Тодевска на плажа со семејството

Редакција Рингераја, 27.5.2019
Тамара Тодевска сподели фотографии од семејниот одмор на плажа со сопругот и двете деца Хана и Дарен

image
/11


Откако нè направи горди на Евровизија, Тамара Тодевска со сопругот и двете деца замина на одмор на море.

33-годишната пејачка објави неколку фотографии на својот профил на Instagram преку кои ни дозволи да ѕирнеме во нивната семејна авантура.

На една од фотографиите, Тамара позира со пораснатиот Дарен, додека на друга, нејзиниот сопруг Александар се подготвува за пливање со Хана.

1

2

3

4

5

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Johnson`s Naturally Sensitive колекција
Кога ќе се роди бебе, неговата кожа е многу нежна и чувствителна. Поминавме повеќе од 125 години усовршувајќи ги нашите ...
6
Готвач за бебе
Кашички од зеленчук од 6 – 8 месеци
4
Правила за доење на плажа
Доколку се подготвувате на пат со бебето кое го доите, би требало да знаете неколку ситници за кои можеби не сте знаеле....
4
Пробиотици – Добри бактерии за појак имуни...
Сите доенчиња се раѓаат со стерилен цревен тракт, но за кратко време се појавуваат бактериите од околината, пред сe прек...
4
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?