|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Мама стави ја маската и одиме во шопинг!

Редакција Рингераја, 30.11.2020
Кога Рина Кранбери и рече на својата ќерка да ја стави маската за да одат во шопинг, не го очекуваше ова...

image
/11


И реков на ќерка ми да ја стави маската за да одиме на шопинг. Ова беше маската што ја стави, твитна Кранбери, заедно со сликата од ќерка и Џастис, која ставила маска од Мандалориан, од Војна на Ѕвездите.

Оваа објава стана вирална, со 800,000 лајкови на Твитер

"Да ги оставиме децата да бидат што сакаат. Тие и без наша дозвола ќе станат тоа што сакаат, но да им дозволиме да блескаат и да бидат среќни", рече Кранбери за Buzzfeed.

И ние се согласуваме!

Дали ги сакаме децата подеднакво?
Срцето на мајката е вечен оган, од чиј пламен може да се земе многу пати, за да се палат друг свеќи, но вечниот оган не ...
7
Запознајте го Дариан - детето родено со по...
Повторно ќе те одберев тебе.. Ако пред да се родиш, можев да одам во рајот и да избирам од сите добри, златни дечиња, по...
5
Не и ги сечете крилата на мајката...
Не и ги сечете крилата на мајката...така го убивате целиот свет. Дајте и крила да полета и да создаде некои нови луѓе, м...
4
5 факти за мајките на породилно отсуство
Сите родители знаат дека раѓањето на детето менува се. Седењето дома за мајката да се грижи за детето не е помалку работ...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

машко име
new york

име за нашето бебе

Мартин (27%)

Иван (27%)

Андреј (46%)


Број на сите гласови: 226

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!