|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Џорџ и Амал Клуни ќе станат родители?

Редакција Рингераја, 18.11.2014
Дали Џорџ Клуни и Амал Клуни се подготвени да бидат родители?

image
/11


 

Според новиот извештај, актерот со 53 години и неговата сопруга со 36, одлучиле да станат родители, па бараат дете од земја, разрушена од војна.

Прва земја на нивната листа е Сирија.

 

1

 

Џорџ, водејќи се од среќата на своите пријатели кои имаат деца - Matt Damon, Cindy Crawford, Brad Pitt и Angelina Jolie и кои уживаат во родителството, сака да го има истото радосно искуство со сопругата Амал и да прифати детенце во своето семејство.

 

Со среќа!

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Која храна не се препорачува во првата год...
Постојат намирници кои не се препорачуваат сe додека бебето не наврши барем една година. Дигестивниот систем на бебињата...
5
Како да ја негувате бебешката кожа за да б...
Како родители, ние се стремиме да им го обезбедиме најдоброто на нашите малечки,обезбедувајќи им удобност, здравје и цел...
4
Готвач за бебе
Кашички од зеленчук од 6 – 8 месеци
4
Доењето е здравствено прашање, а не начин ...
Американската академија за педијатрија суптилно ги промени упатствата за доење на новородените бебиња: Доењето веќе не е...
4
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?