|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Џенифер Гарнер и Бен Афлек имаат син!

Редакција Рингераја, 29.2.2012
На Џенифер Гарнер и Бен Афлек им се роди третото дете. 39-годишната актерка родила син, кој ќе има две сестрички, 6-годишната Виолет и 3-годишната Серафина. Честитки!

image
/11


 

 

Парот, кој е во брак седум години, ја објави бременоста на Џенифер во август, 2011 година.

За сето време Џенифер беше во движење, заедно со двете ќерки, Виолет и Серафина. Минатата недела е видена во јавност како ги носи ќерките во библиотека.

Во претходниот месец објавија дека ќе им дозволат на ќерките да го изберат името за нивното братче.

"Нашите ќерки активно работат на избор на име. Прво сакаа да се вика Дизни, потоа Пајо Паторот, па Мики Маус Афлек. Потоа се префрлија на Петар Пан, Капетанот Кука...", низ смеа раскажува Џенифер.

 

"Доаѓаат со подготвена листа и велат - Ајде да организираме натпревар за избор на име. Или да направиме анкета. Се

забавуваат, очекувајќи го братчето."

 

Им честитаме!

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Како да ја негувате бебешката кожа за да б...
Како родители, ние се стремиме да им го обезбедиме најдоброто на нашите малечки,обезбедувајќи им удобност, здравје и цел...
15
Децата родени со царски рез страдаат од ал...
Заради породувањето со царски рез децата не доаѓаат во контакт со бактериите од породлниот канал на мајката, па така не ...
5
Сандра Булок ќе посвои уште едно дете
Оскаровката Сандра Булок ќе стане мајка на уште едно дете. Како што јавуваат американските медиуми, глумицата која веќе ...
5
Хандлинг бебе - правилно кревање и спуштање
Родителите некогаш не знаат правилно како се креваат и спуштаат малите бебиња. (словенечко видео)
4
Анкета

Br
Bilence2

Kolku deca imate?

1 (55%)

2 (28%)

3 (3%)

4 (1%)

niedno (13%)


Број на сите гласови: 88

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!