|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Докажан германски квалитет веќе од 49 денари

ДМ Дрогерии, 31.7.2020
Години наназад на нашиот пазар дрогериите на dm се профилирани како место за целото семејство, каде може да најдете сe што ви е потребно за нега и убавина, нега и храна за бебиња, органска храна и додатоци во исхрана

image
/11


Една од причините за тоа е сеопфатниот асортиман од преку 14.500 производи, од кои повеќе од 4.000 се сопствена dm марка – достапни единствено во дрогериите на dm.

На многумина од нас овие производи ни се веќе и повеќе од познати...Balea, alverde, Denkmit, dmBio, babylove…ова се само дел од сопствените брендови на dm кои нудат врвен, докажан и идентичен квалитет во сите 13 земји, каде што dm е достапен на пазарот.

 

Дополнително, она што ги издвојува овие производи се и ниските цени. Па така, многу од dm марка производите се достапни по неверојатни цени веќе од 49 денари. Дел од нив можете да  разгледате тука.

 

Но, што е тоа што ги прави овие производи посебни?

Покрај неверојатно ниските цени, производите од асортиманот на сопствените dm марки се истакнуваат и по многу други специфичности:

-        Со своите сопствени марки alverde и dmBio, dm нуди најголем избор на природна козметика и органска храна на нашиот пазар.

-        Производите се произведуваат по најморедни стандарди и подлежат на строги контроли на квалитет од независни реномирани институти.

-        При производството се внимава на еколошката одржливост на производите, на нивните состојки и амбалажи, со што истите би биле што поповолни за животната средина.

 

Затоа, уживајте во пријатниот шопинг во дрогериите на dm и направете добро дело за целото семејство, вашиот паричник, како и за животната средина.

 

MojDm

Масти и видови на масти
На етикетите на многу производи ќе прочитате дека се со “малку масти” или се “без масти”. Диетите со мала количина на ма...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2
Вајолет Афлек се подготвува за сестричка
Малата Вајолет Афлек е забележана на училиште неиспуштајќи ја од раце својата кукличка бебе. Погледнете ги фотографиите ...
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Na kolku godini?
Jana9

Na kolku godini stapivte vo brak?

18-20 (25%)

20-25 (50%)

25-30 (0%)

30-35 (0%)

35-40 (0%)

40... (25%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!