|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Да останеме здрaви и среќни со производите на Јohnson’s

Johnson&Johnson, 25.2.2021
Kомпанијата Johnson & Johnson од далечната 1886 година останува посветена на потребите на потрошувачите ширум светот ставајќи фокус на иновативни прозводи кои ќе ни го олеснат нашето секојдневие дури и во најтешките времиња

image
/11


Kомпанијата Johnson & Johnson од далечната 1886 година останува посветена на потребите на потрошувачите ширум светот ставајќи фокус на иновативни прозводи кои ќе ни го олеснат нашето секојдневие дури и во најтешките времиња.

 

Johnson Baby cotton touch e клинички докажана нежна, хипоалергена формулација со нежен мирис која предизвикува позитивни емоции и ја зголемува интеракцијата помеѓу мајките и децата.

 

johnson

 

Новата JOHNSON'S CottonTouch линија доби една од највисоките оценки за задоволство на потрошувачите во историјата на JOHNSON'S.

Родителите зборуваат за значително зголемен контакт, интеракција и уживање во бањањето на бебето наспроти досегашните производи.

Ултралесна пена за чистење и заштита на нежната кожа измешана со вистински памук наменета за од првиот момент на животот.

Дизајнирана да биде близу до природната PH од 5,5 на бебешката кожа.

100% Нежно. Без бои, сулфати и фталати.

 

johnsonss

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Календар на исхрана од 4-12 месеци
Воведувањето на цврста храна кај доенчињата може да биде забавно, весело и интересно, но е предмет на сомнежи и двоумење...
4
Толкување на бебешкиот јазик
Сите бебиња имаат универзален јазик на кој ги изразуваат своите основни потреби. Доколку ги научите овие „зборови“, ќе г...
4
Шакира со 3-месечното бебе на мечот на Бар...
Со долг бакнеж за добра среќа и со двете деца облечени во дресот на нивниот татко, Шакира му посака среќа на својот парт...
4
Кога во семејството имате близнаци
Уште од самиот почеток на бременоста животот со близнаците е покомплициран и бара поголем надзор.
3
Анкета

Dali?
Jana9

Dali obozavte da jadete palacinki ?

Da (83%)

Ne (0%)

Ponekogas (17%)


Број на сите гласови: 12

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!