|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Пребарувај


Пребаруван текст (најмалку 3 знаци)  
  Помалку прецизно совпаѓање
  Напредно пребарување (за обликување на условите за пребарување користете AND, OR, NOT)

Автор  
 Може да користите и знаци кои заменуваат низа на знаци, пр. сам%, но не и %сам

Пребарувај по форумите
 
Пребарувај само во често поставувани прашања

Опции
Пребарувај само
Пребарувај во
Временски филтер после претходно   
Враќање Први резултати
Подреди по прикладност на резултатите датум на објавување   
Анкета

koe ime e poubavo?
tinaj

Koe ime e poubavo?

David (61%)

Kristijan (39%)


Број на сите гласови: 266

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!