|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Детска постелнина
31.10.2010 8:21:47   
penelopa
За сега имаме две врсти постелнина: едната е плаво- зелена со кравичка (можете да видите во мои албуми) и уште една на бела основа со ликови од циркусuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот sandravlae)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Детска постелнина
11.5.2012 18:01:54   
Snowhite RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

znam kade ima ama neznam ceni.
neznam kade da si prasam,dali znaete kolku cinat na tac postelninite za spalni,odprilika,i ovie sto se za deca so dezeni od disney?? .ako nekoja znae da mi pise pls:))
ИЗВОРНА ПОРАКА: Calypso

Аннет, мора ли да биде на Тач постелнината? И Гонитекс имаат солидна детска постелнина, за малку пари.ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

не мора ама многу ми се бендисаа на ТАч ,ама не е неопходно,а на Гонитекс како им се движат цените?ИЗВОРНА ПОРАКА: Calypso

Имало тука цела тема за детска постелнина, и испадна дека на Гонитекс е поскапа отколку од Тач?!user posted image

Јас добив за малиот постелнина на Гонитекс, има внатре чаршав, јоргански плик и плик за перница, со Вини Пу. Мислам дека не би требало да е повеќе од 1500 ден. по некоја моја проценка. Во продавницата кај Охис сигурно се поефтини.ж

А на страницата на Гонитекс имаат убави постелнини, барем вака на изглед.ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

znam kade ima ama neznam ceni.
neznam kade da si prasam,dali znaete kolku cinat na tac postelninite za spalni,odprilika,i ovie sto se za deca so dezeni od disney?? .ako nekoja znae da mi pise pls:))Овие памучните постелнини на тач се од 3000 негде па нагоре.Јас последно купив една памучна 3600 и вреди за сите пари.А детските прашував ама да не те излажам мислам околу 1800 негде дека беа

А сеа видов овие ти што ги имаш ставено се сатенски и се негде по 4500-5000 ден.Јас ваква памучна купив

user posted image
< Поракaта ја уредил Felly RR -- 21.9.2013 9:02:53 >


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Детска постелнина
3.11.2012 20:45:00   
SkCura77
Да не знаете од каде можам да си купам детски креветски чаршав, со ластик на аглите, димензии 140 х 70 цм?
Цело креветче ми е урнебес растурено, зашто на син ми многу му стана интересно да го тегне чаршавот.
Вака ќе го зезнам user posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Детска постелнина
3.11.2012 20:53:10   
Maca25
Во Џамбо има, мислам дека без по 2 во паковање - димензии за стандардно креветче.


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот SkCura77)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Детска постелнина
3.11.2012 22:32:07   
Cipi Ripi

ИЗВОРНА ПОРАКА: SkCura77

Да не знаете од каде можам да си купам детски креветски чаршав, со ластик на аглите, димензии 140 х 70 цм?
Цело креветче ми е урнебес растурено, зашто на син ми многу му стана интересно да го тегне чаршавот.
Вака ќе го зезнам user posted image

Јас купив такви од Стружанка, 200 денари се.

(Одговор на членот SkCura77)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Детска постелнина
24.11.2015 15:48:19   
marchi
stefan spie nekogas so mene vo krevet nekogas sam na trosedot.ne upotrebuvame nekoja posebna postelnina ama si ima svoe kjebence koe ne zaspiva bez nego kade i da e,si ima svoja pernica i prekrivac za krevet .

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 31
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?