|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Песнички на македонски
12.4.2024 18:19:04   
Мамма
Здраво мамички, многу сум среќна што го најдов овој YouTube канал со македонски песнички за деца, па сакав да го споделам со вас. Станува збор за инструкции за свирење на ксилофон, но ги има и текстовите на песните. Доколку знаете и вие нешто слично на ова, ве молам споделете.
Овие подзаборавени но многу убави песни се вредни да ги знаат нашите деца.
https://youtube.com/@user-dw2jh4kg4s?si=jFFMSCe6TZQJD_3d

Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?