|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Хипофиза аденом и терапија
5.1.2021 14:09:13   
Anonimen
Споделете ги вашите искуства со аденом на хипофиза *колку мм аденом* која терапија ја примате 

*проверка на хормон пролактин*терапијата дали продолжува во бременост *која исхрана да ја избегнуваме 
  Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Хипофиза аденом и терапија
20.3.2021 13:50:22   
kapina
Zdr kaj mene samo se sirese hipofizata nemav adenom za nea piev bromergon i maticen mlec


(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

/
Jana9

Dali im kupuvate knigi za citanje na vasite deca?

Da (100%)

Ne (0%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!